Šovbiznesā, tāpat kā sportā, – uzvar labākais

1 komentārs
Šovbiznesā, tāpat kā sportā, – uzvar labākais

Sestdienas vakarā šovā TV Zvaigzne ciemojās Latvijas labākā sieviešu boksere Agnese Boža. Sportiste jaunajiem talantiem atklāja, ka šovbiznesā, tāpat kā sportā, uzvarēs tas, kurš būs stiprākais, labākais, drosmīgākais un nesalūzīs.

Boksere dalījās savā profesionālajā pieredzē un deva padomus TV Zvaigznēm. Līdzīgi kā boksa ringā, arī uz skatuves un TV ekrānā viņa ieteica zvaigznēm nedomāt sliktas domas, jo tās materializējas: “Galvenais ir stresa situācijā izslēgt dialogu galvā, jo domas padara visu vēl sliktāku, nekā ir. Nedrīkst domāt par sliktiem scenārijiem.” Sportiste atklāja, ka arī ar zaudējumiem jāprot samierināties, taču atzinās, ka psiholoģiski grūtāk ir sadzīvot ar lielām uzvarām. “No kļūdām vajag izdarīt secinājumus,” teic Agnese. Viņa ir pārliecināta, ka šovbiznesā un sportā ir līdzīgi noteikumi, un Latvijā sevi pierādīt ir visgrūtāk. Sportiste jaunajiem talantiem ieteica atrast lietas, kas viņus iedvesmo, komunicēt ar faniem un preses pārstāvjiem, nečīkstēt par sīkumiem un uz saviem mērķiem virzīties neatlaidīgi.

Šovā TV Zvaigzne katra diena ir kā jauna mācību stunda. Topošos TV darbiniekus apciemo profesionāli mākslinieki, aktieri, dziedātāji, režisori, producenti, runas pasniedzēji, horeogrāfi, sportisti, fotogrāfi, žurnālisti un citi savas jomas meistari, lai dalītos pieredzē un zināšanās ar jaunajiem talantiem. Seko līdzi notikumiem šova mājaslapā.

1 komentārs