Šovbiznesā, tāpat kā sportā, – uzvar labākais

1 komentārs
Šovbiznesā, tāpat kā sportā, – uzvar labākais

Sestdienas vakarā šovā TV Zvaigzne ciemojās Latvijas labākā sieviešu boksere Agnese Boža. Sportiste jaunajiem talantiem atklāja, ka šovbiznesā, tāpat kā sportā, uzvarēs tas, kurš būs stiprākais, labākais, drosmīgākais un nesalūzīs.

Boksere dalījās savā profesionālajā pieredzē un deva padomus TV Zvaigznēm. Līdzīgi kā boksa ringā, arī uz skatuves un TV ekrānā viņa ieteica zvaigznēm nedomāt sliktas domas, jo tās materializējas: “Galvenais ir stresa situācijā izslēgt dialogu galvā, jo domas padara visu vēl sliktāku, nekā ir. Nedrīkst domāt par sliktiem scenārijiem.” Sportiste atklāja, ka arī ar zaudējumiem jāprot samierināties, taču atzinās, ka psiholoģiski grūtāk ir sadzīvot ar lielām uzvarām. “No kļūdām vajag izdarīt secinājumus,” teic Agnese. Viņa ir pārliecināta, ka šovbiznesā un sportā ir līdzīgi noteikumi, un Latvijā sevi pierādīt ir visgrūtāk. Sportiste jaunajiem talantiem ieteica atrast lietas, kas viņus iedvesmo, komunicēt ar faniem un preses pārstāvjiem, nečīkstēt par sīkumiem un uz saviem mērķiem virzīties neatlaidīgi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šovā TV Zvaigzne katra diena ir kā jauna mācību stunda. Topošos TV darbiniekus apciemo profesionāli mākslinieki, aktieri, dziedātāji, režisori, producenti, runas pasniedzēji, horeogrāfi, sportisti, fotogrāfi, žurnālisti un citi savas jomas meistari, lai dalītos pieredzē un zināšanās ar jaunajiem talantiem. Seko līdzi notikumiem šova mājaslapā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl