Šovakar TV Zvaigznes zem Aleksandra Sokolova fotoobjektīva acs!

27 komentāri
Šovakar TV Zvaigznes zem Aleksandra Sokolova fotoobjektīva acs!

Šovakar šovā TV Zvaigzne viesosies skandalozais erotisko bilžu meistars – fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs.

Skandalozais erotisko bilžu fotogrāfs ieguvis atpazīstamību savu provokatīvo foto projektu dēļ. Aleksandrs Sokolovs sociālajā vietnē Facebook bieži dalās ne tikai ar paveikto bildēs, bet arī savu seksuālo pieredzi dažādās dzīves situācijās.

Aleksandrs Sokolovs ir diplomēts modes fotogrāfs, kurš zināšanas smēlies Milānā, kur pavadījis pusotru gadu. Un nu jau vairāk nekā 10 gadu viņš fotografē kailas sievietes. Īpašu ievērību ieguvusi arī viņa fotostudija, kas ir viena no skaistākajām un neparastākajām Baltijā un kuru pats fotogrāfs sauc par mājām. Viņa fotostudiju uzkopj apkopēja, viņam nav pastāvīgu attiecību un mājās dzīvo divi kaķi, ķirzaka, tritoni, zivtiņas un bruņurupucis. Aleksandrs neslēpj, ka mīl sievietes un atklāj, ka attiecībās ir perfekcionists un romantiķis.

Kādus padomus izcilais bilžu meistars būs gatavs sniegt topošajām TV Zvaigznēm? Vai kāda no dāmām būs gatava izģērbties viņa kameras priekšā? Seko notikumiem Kanālā 2 un TV Zvaigzne mājaslapā. Izcilais fotogrāfs ciemos jau šovakar plkst. 21.00.

27 komentāri