Šovakar šova viesi – LNT Brokastis radošā komanda

7 komentāri
Šovakar šova viesi – LNT Brokastis radošā komanda
LNT Brokastis

Līdz lielajam šova noslēgumam atlikušas vien pāris dienas. Un kāds, no šova dalībniekiem saņems biļeti – uz savu sapņu darbu televīzijā. Televīzija ir vieta un nozare, kurā strādā daudz radoši, jauni, talantīgi un dinamiski cilvēki. Par vienu no iemīļotākajiem LNT raidījumiem jau teju veselu gadu ir kļuvis brīvdienu rīta raidījuma “LNT Brokastis”, tāpēc arī šodien radošā komanda – redakores un TV žurnālistes: Ieva Čakste, Agnese Šīrante un Rūta Čivča ir gatavas apciemot topošās TV zvaigznes, lai atklātu viņiem televīzijas darba aizkulises.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kādus padomus, ieteikumus un ceļavārdus būs sagatavojušas dāmas, kuru darbs un ikdiena aizrit televīzijā? Uzzināsit, ja pulksten 21:00 pieslēgsities TV Zvaigzne tiešraidei mājaslapā un Kanālā 2.

TOP komentāri

  • ;n;
  • Silvija
    0 0 0

    Silvija

    Paldies meitenēm no LNT Brokastis! Daudz uzzināju par darbu televīzijā. Nekad nebiju aizdomājusies, kad tā tiek veidotas intervijas, šovi un citi raidījumi. Novēlu arī turpmāk tā radoši un skaisti!
  • Zane

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl