Šovakar sižetus vērtēs Pūpols un Krauze

5 komentāri
Šovakar sižetus vērtēs Pūpols un Krauze
Foto: Toms Norde

Pagājušā trešdienā pie jaunizceptajām TV zvaigznēm viesojās raidījuma “Nekā personīga” žurnālists Ansis Pūpols.

Ansis Pūpols dalījās savā TV žurnālistikas pieredzē, izanalizēja katra dalībnieka nedēļas uzdevuma – sižeta tēmu un dalījās ar padomiem un ieteikumiem. Sestdien, topošās TV zvaigznes visu dienu strādāja un tika uzņemti 12 dažādi stāsti par izlozētajām tēmām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kristīne veidoja sižetu par tēmu – bērna drošība ārpus mājas, Džokera sižets tapa par tematu – ziema nāk – sargi veselību. Andersona uzdevums bija izveidot stāstu par tēmu – kā un kur satikt savu īsto? Savukārt Edgars veidoja sižetu par aktuālu tēmu – pusaudžu audzināšana un disciplīna. Santai tika kutelīga tēma – kā novērst nepatīkamu elpu? Bet Neimanis veidoja stāstu par tematu – ielas stils Rīgas ielās. Egii temats -kabatzagļi un kā nekļūt par viņu upuriem? Martai bija jāizveido sižets par skaistākajām Rīgas vietām, Lindai jāapskata tēma par bezbiļetes braucējiem sabiedriskajā transportā, Dārtai jāveido sižeti par dzīves lielākajiem kurioziem un neveiklākajām situācijām. Jura sižeta tēma bija – apakšveļas lietošana aukstā laikā, bet [Ex] da Basam jāatspoguļo cilvēku TV skatīšanās paradumi.

Šovakar, pl.21:00, Kanālā 2 un TV Zvaigzne mājaslapā,  visi divpadsmit TV zvaigžņu veidotie sižeti tiks nodoti skatītāju un ekspertu – Anša Pūpola un Arņa Krauzes vērtējumam. Vai dalībnieki būs tikuši galā ar šķietami vienkāršo, taču nebūt ne vieglo uzdevumu? Seko līdzi notikumiem un uzzini pirmais, kura sižeta autors kļūs par nedēļas uzvarētāju, bet kurš paliks pēdējais.

TOP komentāri

 • ak
  0 0 0

  ak

  esmu šokā,jo Dārta izmantoja tieši tos 3 jautājumus ,ko iepriekšējā reizē pieminēja A.Pūpols -par papēdi,tualetes papīru ,bet Martas izrādīšanās galīgi garām
 • rīts
 • rīts
  0 0 0

  rīts

  es arī piekrītu,jo viss bija raiti,cilvēki atsaucīgi,bet skaudīgie biedri to neņem vērā

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl