Šovakar sižetus vērtēs Pūpols un Krauze

5 komentāri
Šovakar sižetus vērtēs Pūpols un Krauze
Foto: Toms Norde

Pagājušā trešdienā pie jaunizceptajām TV zvaigznēm viesojās raidījuma “Nekā personīga” žurnālists Ansis Pūpols.

Ansis Pūpols dalījās savā TV žurnālistikas pieredzē, izanalizēja katra dalībnieka nedēļas uzdevuma – sižeta tēmu un dalījās ar padomiem un ieteikumiem. Sestdien, topošās TV zvaigznes visu dienu strādāja un tika uzņemti 12 dažādi stāsti par izlozētajām tēmām.

Kristīne veidoja sižetu par tēmu – bērna drošība ārpus mājas, Džokera sižets tapa par tematu – ziema nāk – sargi veselību. Andersona uzdevums bija izveidot stāstu par tēmu – kā un kur satikt savu īsto? Savukārt Edgars veidoja sižetu par aktuālu tēmu – pusaudžu audzināšana un disciplīna. Santai tika kutelīga tēma – kā novērst nepatīkamu elpu? Bet Neimanis veidoja stāstu par tematu – ielas stils Rīgas ielās. Egii temats -kabatzagļi un kā nekļūt par viņu upuriem? Martai bija jāizveido sižets par skaistākajām Rīgas vietām, Lindai jāapskata tēma par bezbiļetes braucējiem sabiedriskajā transportā, Dārtai jāveido sižeti par dzīves lielākajiem kurioziem un neveiklākajām situācijām. Jura sižeta tēma bija – apakšveļas lietošana aukstā laikā, bet [Ex] da Basam jāatspoguļo cilvēku TV skatīšanās paradumi.

Šovakar, pl.21:00, Kanālā 2 un TV Zvaigzne mājaslapā,  visi divpadsmit TV zvaigžņu veidotie sižeti tiks nodoti skatītāju un ekspertu – Anša Pūpola un Arņa Krauzes vērtējumam. Vai dalībnieki būs tikuši galā ar šķietami vienkāršo, taču nebūt ne vieglo uzdevumu? Seko līdzi notikumiem un uzzini pirmais, kura sižeta autors kļūs par nedēļas uzvarētāju, bet kurš paliks pēdējais.

5 komentāri