Šovakar pie TV Zvaigznēm ciemosies Juris Millers

Komentāri
Šovakar pie TV Zvaigznēm ciemosies Juris Millers
Juris Millers / Foto: LETA

Lai pilnveidotu sevi, gūtu jaunas zināšanas un pieredzi šovbiznesā TV Zvaigznēm tiek dota unikāla iespēja – ik dienu satikt Latvijā un pasaulē iemīļotus mūziķus, producentus, režisorus, horeogrāfus, modes māksliniekus, runas pasniedzējus, mūziķus, dzejniekus, dziedātājus, žurnālistus, pasniedzējus un citus savas jomas speciālistus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šī vakara viesis šova mājoklī būs pazīstamais šovbiznesa producents, kurš organizē dažādus, ar mūziku saistītus pasākumus, kā arī ir vairāku mūziķu menedžeris – Juris Millers.

Juris Millers vairākus gadus bijis arī Radio SWH dīdžejs un ētera balss, un pavisam nesen atvēris grandiozu koncertzāli “Rīga” un skatītājiem piedāvā krāšņus koncertus, izrādes un šovus. Millers sabiedrības uzmanību izpelnījies arī ar regulāru iekulšanos dažādos skandālos.

Kādi būs viņa padomi topošajām TV sejām? Uzzināsit jau šovakar Kanāla 2 tiešraidē pl.21:00 un TV Zvaigzne mājaslapā.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl