Šovakar jaunajām TV Zvaigznēm ballīte; piedalies konkursā un apciemo viņus!

0 Komentāru
Šovakar jaunajām TV Zvaigznēm ballīte; piedalies konkursā un apciemo viņus!
Foto: Lita Krone

Ja nu gadījumā kaut kādu iemeslu dēļ Tev nav iespēju pieteikties uz realitātes šova TV Zvaigzne atkārtoti izziņoto atlasi, bet tik un tā vēlies tikties ar tā dalībniekiem, piedalies konkursā! Viss, kas Tev būs jādara, – jāliek lietā savas “selfiju” prasmes. 

Kamēr norit aktīva pieteikšanās uz atkārtoti izziņoto atlasi realitātes šovam TV Zvaigzne, ir iespējams arī tāpat bez piedalīšanās tajā savus elkus satikt klātienē. Viss, kas Tev jāizdara, jāizveido ”selfiji” vienā no divām piedāvātajām lapām, turklāt šovakar Tev to ir lieliska iespēja izdarīt īpaši pikantās pozās, jo šovakar jaunajiem censoņiem ir kārtējā ballīte:

  • 1. ievietot ”selfiju” ar realitātes šova, Tavuprāt, interesantāko atgadījumu (nobildējot sevi un TV Zvaigznes notikumu televizorā vai datora ekrānā) un pēc tam ievietojot draugiem.lv lapā ”tvzvaigzne”;
  • 2.  ievietot ”selfiju” ar Martu (”selfijs” ar sevi un TV vai datora ekrānu, kurā redzama Marta) draugiem.lv ”tvzvaigznemarta” lapā.

Jau rīt, 15. novembrī, spicē ausis un seko līdzi jaunumiem šova mājaslapā, jo tieši tur plkst. 10.00 tiks paziņoti rezultāti.

0 Komentāru