Šovā “TV Zvaigzne” viesojas Valters Krauze

Komentāri
Šovā “TV Zvaigzne” viesojas Valters Krauze
Foto: Toms Norde

Pirms četrām dienām realitātes šova “TV Zvaigzne” mitekļa durvis vēra 12 drosmīgi cilvēki, kuru mērķis – kļūt par atpazīstamiem, populāriem un profesionāliem TV darbiniekiem. 10 nedēļu laikā viņi ir gatavi mācīties, pilnveidoties un apgūt televīzijas raidījumu veidošanu, lai šova noslēgumā kļūtu par “TV Zvaigzni”.

Šova ceturtā diena noslēdzās ar “dīvānā izsmērēto jauniešu” tikšanos ar izcilu komiķi, aktieri un TV raidījumu vadītāju un veidotāju Valteru Krauzi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Valters bija atklāts un kritisks, taču bija gatavs dalīties pieredzē, lai palīdzētu jaunajiem talantiem sasniegt mērķi un apjaust, kā darbojas televīzija un kas notiek otrpus kamerām.

Iepazinies ar jaunajiem talantiem, Valters Krauze viņiem lika veikt dažādus uzdevumus, ar kuriem mācīja, kā sevi pasniegt, kā klausīties un kā nodot savu vēstījumu publikai, bet vakars noslēdzās ar draudzīgu šova dalībnieku un Valtera sarunu.

Vai kaut kas no visa dzirdētā būs palicis jauno “TV Zvaigžņu” atmiņās, redzēsim jau pavisam drīz. Līdz pirmajai lielā uzdevuma izpildes dienai laika atlicis ļoti maz.

Seko līdzi notikumiem Kanālā 2 un tvzvaigzne.lv!

 

 

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl