Šovā “TV Zvaigzne” viesojas Valters Krauze

0 Komentāru
Šovā “TV Zvaigzne” viesojas Valters Krauze
Foto: Toms Norde

Pirms četrām dienām realitātes šova “TV Zvaigzne” mitekļa durvis vēra 12 drosmīgi cilvēki, kuru mērķis – kļūt par atpazīstamiem, populāriem un profesionāliem TV darbiniekiem. 10 nedēļu laikā viņi ir gatavi mācīties, pilnveidoties un apgūt televīzijas raidījumu veidošanu, lai šova noslēgumā kļūtu par “TV Zvaigzni”.

Šova ceturtā diena noslēdzās ar “dīvānā izsmērēto jauniešu” tikšanos ar izcilu komiķi, aktieri un TV raidījumu vadītāju un veidotāju Valteru Krauzi.

Valters bija atklāts un kritisks, taču bija gatavs dalīties pieredzē, lai palīdzētu jaunajiem talantiem sasniegt mērķi un apjaust, kā darbojas televīzija un kas notiek otrpus kamerām.

Iepazinies ar jaunajiem talantiem, Valters Krauze viņiem lika veikt dažādus uzdevumus, ar kuriem mācīja, kā sevi pasniegt, kā klausīties un kā nodot savu vēstījumu publikai, bet vakars noslēdzās ar draudzīgu šova dalībnieku un Valtera sarunu.

Vai kaut kas no visa dzirdētā būs palicis jauno “TV Zvaigžņu” atmiņās, redzēsim jau pavisam drīz. Līdz pirmajai lielā uzdevuma izpildes dienai laika atlicis ļoti maz.

Seko līdzi notikumiem Kanālā 2 un tvzvaigzne.lv!

 

 

0 Komentāru