Šovā TV Zvaigzne šovakar viesosies Arstarulsmirus

Komentāri
Šovā TV Zvaigzne šovakar viesosies Arstarulsmirus
Foto: Toms Norde

Jau vairāk nekā nedēļu 12 talantīgas un spilgtas personības savu ikdienu, dzīvi, sadzīvi, priekus un bēdas “izlikuši publiskai apskatei” un 24 stundas diennaktī dzīvo kā zem lupas. Viņiem seko jau tūkstošiem skatītāju, vērojot gan televīzijas tiešraides, gan topošo TV zvaigžņu ikdienu interneta vietnēs.

Viņi drosmīgi pieteica sevi jaunajā realitātes šovā TV Zvaigzne, lai mācītos, pilnveidotos, uzzinātu un izzinātu tik aizraujošo un noslēpumaino televīzijas pasauli. Viņi visi alkst slavas un vēlas kļūt par televīzijas raidījumu vadītājiem.

Ik dienu dalībniekus apciemo profesionāli pasniedzēji: runas pedagogi, horeogrāfi, režisori, fotogrāfi, producenti un mūziķi, lai dalītos pieredzē un nodotu savas zināšanas topošajām zvaigznēm.

Arī šis vakars nebūs izņēmums, un šova dalībniekus apciemos mūziķis Arstarulsmirus, kurš publikai vairāk pazīstams kā reperis Gustavo. Kādi būs pieredzējušā mūziķa un producenta ieteikumi jaunajiem cīnītājiem?

Seko līdzi jauno zvaigžņu ikdienai Kanāla 2 tiešraidēs un TV Zvaigzne mājaslapā.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl