Šovā “TV Zvaigzne” sācies nopietns darbs

Komentāri
Šovā “TV Zvaigzne” sācies nopietns darbs
Foto: Toms Norde

Vakar vakarā realitātes šova “TV Zvaigzne” dalībnieki saņēma savu pirmo lielo nedēļas uzdevumu – izveidot seriāla “Ienaidnieki un draugi” pirmo sēriju. Naksnīgajās noskaņās sadalījuši pienākumus, šodien visi ķērušies pie darba.

Jokus pie malas, jo laika atlicis pavisam maz. Un šodien topošās “TV Zvaigznes” savā miteklī sagaidīja ciemos horeogrāfi Ingu Raudingu, kura jaunajiem cīnītājiem būs padomdevēja skatuves kustību un dejas jautājumos, un leģendāro runas pasniedzēju Antoniju Apeli, kura meistarīgi palīdzējusi izkopt valodu un runas prasmes daudziem Latvijā zināmiem radio un televīzijas diktoriem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat dalībnieki turpina plānot savas īsfilmas scenāriju, taču pagaidām viņu domas un centieni vēl nav vainagojušies panākumiem. Scenārijs netop.

Sestdien jau ieplānota pirmās sērijas uzņemšana, līdz tai atlikušas vien divas dienas. Vai topošās “TV Zvaigznes” spēs tikt galā ar šo izaicinājumu, vai tikai turpinās tīksmināties par sevi, uzņemot “selfijus”, manīsim jau pavisam drīz.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl