Šovā “TV Zvaigzne” pirmais kašķis

0 Komentāru
Šovā “TV Zvaigzne” pirmais kašķis
Foto: Toms Norde

Ar katru brīdi topošo TV zvaigžņu satraukums pieaug. Un šodien pusdienlaikā izcēlās pirmā asā diskusija par to, kā norisināsies darbs pie lielā šīs nedēļas uzdevuma – seriāla filmēšanas.

Dalībnieku vārdu pārmaiņa bija asa.

Elīna atzīst, ka ir grūti kolēģiem ko aizrādīt, jo tad visi apvainojas, taču Jaroslavs jau iemantojis līdera pozīciju, un, kā izrādās, visi viņu paklausa.

Arī režisors Edgars nopietni ķēries pie darba, un pirmais, kas jānovērtē, ir Elīnas gaita.

Tāpat topošie TV cilvēki iecerējuši rekvizītus sarūpēt ar savu atbalstītāju un fanu atbalstu, tāpēc ikviens, kurš gatavs saviem favorītiem palīdzēt, var nosūtīt e-pastu ar savu piedāvājumu uz adresi:  [email protected]

Ir skaidrs, ka zaudēt nedrīkst ne minūti, un rīt no rīta šova veidotājiem jāiesniedz pilnībā gatavs filmēšanas scenārijs, kas lāgā vēl nav tapis.

Jau pirmdienas vakarā skatītāju vērtējumam tiks nodota pirmā jauno “TV Zvaigžņu” veidotā īsfilma ar nosaukumu “Ienaidnieki un draugi”. Viņi ar uzdevumu tika iepazīstināti otrdienas vakarā un sadalījās šādās darba grupās:

režisora pienākumus pildīt izvēlējās Neimanis;

scenārija autori – Linda, Egii un Juris;

producents – Edgars Toretto;

par grimu atbildīgais – Jaroslavs, bet aktieru lomās iejutīsies Elīna, Marta, Dārta, [Ex] da Bass, Džeimss (Jamess), Kristīne, Egii un pārējie.

Vai topošo TV zvaigžņu savstarpējās attiecības būs par iemeslu tam, lai lielais uzdevums “izgāztos kā veca sēta”? Par to jau pavisam drīz.

0 Komentāru