1 komentārs

Līdz pat vēlai vakara stundai šova TV Zvaigzne dzīvoklī valdīja īsta spriedze, jo dalībnieki pat nenojauta, kurš būs trešais, kas sēdīsies uz izbalsošanas strīpas.

Jau dienā kļuva skaidrs, ka pārējie iekšējā balsojumā nevarēs balsot par Edgaru un Kristīni, jo viņi uz izbalsošanas soliem sēdīsies mazā atbalstītāju pulka dēļ, un par Jaroslavu, kurš tika pie labākā aizvadītās nedēļas dalībnieka titula, tāpēc saņēma īpašo imunitāti un iespēju nākamo nedēļu pavadīt VIP istabiņā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iekšējā balsojumā [Ex] da Bass balsoja pret Džeimsu (Jamess), Juris nobalsoja pret Dārtu, arī Dārta, Elīna un Egii izbalsoja Džeimsu, bet Kristīne kolēģu pulkā vairs nevēlētos redzēt Martu. Neimanis balsoja par Egii, bet Linda un Jaroslavs atkal nostājās pret Džeimsu, savukārt Edgars un pats Džeimss nobalsoja par mīlīgo meiteni Egii.

Kopvērtējumā Džeimss saņēma 7 balsis, kas viņu nosēdināja izbalsošanas krēslā.

Džeimss jau kopš šova pirmās dienas tā pa īstam nespēja iepatikties pārējiem šova dalībniekiem un jau pirmās nedēļas vidū kļuva par “neglīto pīlēnu” gulbju barā. Kādam traucēja Džeimsa ēšanas un gatavošanas paradumi, kāds izteica dzēlīgas piezīmes par viņa iedegumu. Pats jauneklis jau ar nepalika bez vainas, un, izmantojis internetu, bez atļaujas panāca, ka visi šova dalībnieki stundu sēdēja šova virtuālajā cietumā. Tad vēl tā trakā ballēšanās ar striptīzdejotāju Kristīni, un kronis visam – vēlme pielīst pārējiem! Dalībnieku mērs laikam bija pilns.

Izbalsošanas vakars izvērtās spraigs un dinamisks. Un šovakar uz strīpas sēdošie izbaudīja gan savu kolēģu atbalstu, gan ciniskas piezīmes. Nevarēja nemanīt klajo Martas nepatiku pret Kristīni. Kristīne pat atzinās, ka Martu neuzskata par savu konkurenti, savukārt Marta teica, ka nekad nespētu atrast kopēju valodu ar šo dalībnieci.

Katram dalībniekam tika dota iespēja uzrunāt atbalstītājus un atklāt to, ko viņi gatavi mainīt sevī, ja skatītāji viņiem spēli ļaus turpināt.

Kristīne solīja “parādīt pupus” jeb atklāt dvēseli, Edgars tikai pateicās par skatītāju atbalstu, bet Džeimss teica, ka pierādīs to, kāpēc ieradies šovā.

Pēc vairāku stundu garām diskusijām un katra dalībnieka skrupulozas izpētes, gluži kā zem lupas, skatītāji lēma, ka šovakar mājās jābrauc Džeimsam.

Kādas bija Džeimsa sajūtas? Ko viņš teica, pametot šova telpas, – uzzināsit, ja sekosit līdzi notikumiem šova mājaslapā.

TOP komentāri

  • Incis
    0 0 0

    Incis

    Paskatiijos.Satrieca kaarteejaa latvieshu valodas kroploshana.Ir jau pierasts,ka TV sejas ,zurnaalisti u.c. nezin atshkiriibu starp saikli"ka"un apstaakla vaardu"kad".Arii shova daliibnieki to nezin.Vai TV nav iespeejams algot kaadu valodas konsultantu?Ja grib straadaat TV un vaarda "potenciaals"vietaa saka"potencionaals"...Taatad jauks arii "humaans"un "humanitaars"un tml.,gluzi taapat,kaa to dara jau esoshie Tv darbinieki.Man tas ir loti nepienemami.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl