Šova TV Zvaigzne notikumi 10 nedēļu garumā

Komentāri
Šova TV Zvaigzne notikumi 10 nedēļu garumā
Toms Norde

Pirms 10 nedēļām, iespēju realitātes spēli TV Zvaigzne uzsāka 12 talantīgi un slavu alkstoši jauni cilvēki, kuru sapnis un mērķis ir kļūt par TV raidījumu vadītājiem.

Iejutušies un iekārtojušies šova mājoklī dalībnieki saņēma arī savu pirmo uzdevumu – kopīgi sagatavot un nofilmēt TV komēdijseriāla “Ienaidnieki un draugi” pirmo sēriju. Par nedēļas uzvarētājiem kļuva Juris un Jaroslavs. Pēc ekspertu vērtējuma un skatītāju balsojuma, vismazāko atbalstu saņēma “pašauj vaļā” Jamess un tieši viņš arī pirmais no spēles izstājās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Otrajā nedēļā topošajām TV zvaigznēm bija jānofilmē anekdošu šovs. Un Jaroslavs izvirzījās līderos arī šajā nedēļā, taču neskatoties uz to, tieši viņš pameta spēli jau šova sākumā. Lija asaras un visvairāk androgīnā modeļa aiziešanu pārdzīvoja tieši Grīšļu māsas.

Trešā nedēļa šovā aizritēja veidojot sociālās reklāmas un par nedēļas labākā darba autori tika atzīta Dārta, taču mājās devās blondā kurzemniece Elīna.

Ceturtā nedēļa un uzdevums topošajiem televīzijas darbiniekiem bija izveidot ielu intervijas. Ar šo uzdevumu vislabāk galā tika mērķtiecīgais Neimanis. Skatītāji un eksperti lēma, ka laiks mājās doties smaidīgajai Eggi.

Piektajā nedēļā topošās zvaigznes plānoja un gatavoja bērnu ballītes. Nedēļas labākais dalībnieks – Juris, bet mājās devās ar vēzi slimā grūtniece Kristīne.

Tuvojoties valsts svētkiem šova dalībnieki veidoja video intervijas ar cilvēkiem, kuri ar savu darbu, dzīves uzskatiem un personību iedvesmo savus tautiešus un līdzcilvēkus darīt labas lietas un tiekties uz mērķiem. Par nedēļas līdzeriem kļuva Juris un Neimanis, bet uz izbalsoto sola sēdās un mājās aizbrauca Andersons.

Patriotu nedēļā pirmo vietu izcīnīja Dārta un Juris, taču kā vājākais dalībnieks tika atzīts Rihards. Skatītāji lēma, ka tieši viņam laiks spēli pamest.

Astotās nedēļas uzdevums bija sarežģīts, jo dalībniekiem bija jāsagatavo ziņu apskats par izlozēto tēmu. Par nedēļas labāko dalībnieku kļuva DJ [ Ex ] da Bass. Bet izbalsoti tika Santa un Džokers.

Tuvojoties šova finālām, dalībnieki saņēma uzdevumu sagatavot sava raidījuma prezentāciju un video. Par nedēļas uzvarētāju kļuva Neimanis, bet mājās devās Dārta un Violeta,

Šonedēļ dalībnieku uzdevums bija sagatavot savas video vizītkartes, kurās formulēt savus mērķus, idejas, ieguvumus, pieredzi un nākotnes plānus. Tikai mirkli pirms fināla, spēli pameta un mājās devās Elīna un Toretto mīļotā Santa.

Kāds izvērtīsies fināls? Kurš kļūs par šova uzvarētāju? To uzzināsim jau šovakar. Rit pēdējās šova TV Zvaigzne stundas. Nenokavē!

 

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl