Šovā TV Zvaigzne atgriežas Dienas muļķība: kas būs jādara Violetai?

0 Komentāru
Šovā TV Zvaigzne atgriežas Dienas muļķība: kas būs jādara Violetai?
Foto: Toms Norde

Pēc neliela pārtraukuma pie realitātes šova TV Zvaigzne skatītājiem atgriežas portāla Skaties.lv aktivitāte Dienas muļķība. Šoreiz, spalgā balsī izdziedot, savu sakāmo pārējiem vēstīs Violeta.

Šī ir aktivitāte, kurā iesaistām arī Tevi, skatītāj! Lai realitātes šovs TV Zvaigzne būtu vēl dzīvāks un atraktīvāks (ja tas maz ir iespējams), tieši Tu kādai no jaunajām zvaigznēm liksi no rītiem vai pusdienlaikā pastrādāt kādu ”muļķību”.

Esam redzējuši visādus brīnumus – rotaļu Kas dārzā, stāvēšanu uz galvas, kura laikā jānoskaita Tālavas taurētājs un daudz ko citu. Šoreiz portāls Skaties.lv kādam realitātes šova TV Zvaigzne dalībniekam devis uzdevumu – viss, kas sakāms, jāizdzied spalgā balsī. Un aptaujas rezultāti rāda, ka tas būs jādara Violetai.

Katru darba dienu no pulksten 9.00 līdz konkrētās dienas plkst. 23.00 (izņemot izbalsošanas dienas – otrdienas) realitātes šova TV Zvaigzne mājaslapā labajā pusē atradīsi aptauju, kurā Tev, dārgais lasītāj un skatītāj, būs iespēja noteikt, kurš attiecīgi nākamajā dienā izpildīs kādu no portāla Skaties.lv uzdotajām Dienas muļķībām.

Padarīsim šo šovu vēl atraktīvāku, iesaisties arī Tu un kļūsti par kādas jaunās TV Zvaigznes karjeras sākumposma daļu – liekam viņiem darīt muļķības!

0 Komentāru