Šovā TV Zvaigzne asaru plūdi; mājās dodas Egii

30 komentāri
Šovā TV Zvaigzne asaru plūdi; mājās dodas Egii
Toms Norde

Otrdienas vakari šovā TV Zvaigzne allaž izvēršas dramatiski un emociju pilni. Šovakar uz “melnās strīpas” sēdās vissliktāk novērtētā sižeta autore Egii, Juris, kurš izpelnījās administrācijas sodu, regulāri pārkāpjot iekšējās kārtības noteikumus, un skandalozā šova zvaigzne Kristīne, kuru uz strīpas nosēdināja kolēģi iekšējā balsojumā.

Izbalsošanas laikā, kā ik nedēļu, tika rādītas arī katra dalībnieka video vizītkartes, un sižetā par Kristīni tika atklātas šausmu lietas: izrādās, – viņa gatavojas veikt abortu un no gaidāmā bērniņa atteikties. Lai sevi attaisnotu, Kristīne saviem kolēģiem un šova vadībai atklāja šokējošu ziņu, ka gaidāmo bērnu nevar paturēt, jo sirgst ar smagu slimību – dzemdes kakla vēzi pēdējā stadijā.  To uzzinājuši, šova kolēģi, maigi izsakoties, bija šokā.

Edgars: “Padomā ar galvu! Ko tu dari, jaunā dāma?” Dārta atzinās, ka Kristīnes dzīves likstas vairs nevar izturēt, taču Linda teica, ka nu jau šie stāsti izskatās pēc hipohondriķes izdomājumiem. Brīdī, kad raidījuma vadītāja Ieva Adams, topošajām zvaigznēm ļāva runāt atklātu valodu, Edgars un Dārta “uzsprāga”. Dārta kliedzot teica: “Man ir slikti, skatoties uz tevi, un, ja tev kaut kāda slimība, tad tā ir psihiska, nevis vēzis. Viņi ( Egii un Juris) te ir daudz vajadzīgāki nekā tu.”

Skatītāji lēma, ka šovakar mājās laiks doties smaidīgajai, sirsnīgajai un saulainajai Egii. Viņa šovā pavadīja gandrīz mēnesi, taču Jura dumpinieciskums un Kristīnes superasarainie dzīves līkloči skatītājus uzrunājuši vairāk. Viņi saņēma lielāko atbalstu un turpinās cīnīties par galveno balvu. Daži dusmās kliedza, daži izplūda līdzjūtības asarās, daži lūdzās, lai Kristīne iziet Egii vietā, taču Kristīne teica: “Būs grūti, bet es cīnīšos!”

Ar ko būs viņas cīņa – ar nāvējošo slimību, savu fantāziju pasauli vai pārējiem dalībniekiem? Seko līdzi notikumiem šovā TV Zvaigzne mājaslapā un uzzini pirmais.

TOP komentāri

 • Gii
  0 0 0

  Gii

  - Vai Kristīnei ir pēdējais mēnesis un viņai tūlīt jādzemdē? Nē! Kas viņai liedz izmantot iespēju atrasties šovā, viņa taču nepārkāpj noteikumus, izdara savu darbu labāk par vairākiem citiem dalībniekiem, viņa atrodas vidē, kur viņa jūt, ka tur ir jāatrodas, un, ja topošā māmiņa tur jūtas labi, tad arī bērniņš tā jutīsies. Tieši pārējie apdraud viņas bērniņu un veselību nevis pati Kristīne. Pilnīgi jūtama tā melnā enerģija, ko pret viņu apkārtējie triec, sakot, ka nelabi metas, ka viņa visu dara nepareizi. Reāli viņi kaitē bērnam -smēķē telpās, kliedz uz meiteni, draud, uzbrūk grūtniecei...
  Dārta? Zini kāpēc par Kristīni balso? Jo šādi protestē pret tevi un tavu izrīkošanos. Kas zina, ko pati sagaidīsi nākotnē, varbūt par bomzi kļūsi - vēl ļaunāk, likteni neparedzēsi, tāpēc nespēlējies ar uguni. Tev taču pašai šovā neviena nav, visu laiku staigā pakaļ Martai, bet nepamani, ka māsai ir citas intereses, viņa grib pavadīt laiku ar savu puisi, individuāli padomāt, bet visu laiku tā Dārta skraida pakaļ... Martai pašai savi panākumi šovā, augstāki par taviem. Ar savu attieksmi tu izcelsies tikai tā, ka tev iznākot no šova, uz ielas klāt nāks cilvēki, lai bruktu tev virsū, nevis slavinātu. Tu neesi augsta un kruta, tu skatītāju acīs kā personība nevis audz bet degradējies.

  tāpat arī Linda! Vai tu neesi māte, vai tu paliekot stāvoklī pameti visu savu dzīvi un turpmākos 9 mēnešus gulēji gultā un skatījies griestos? Ne jau tā ir jāizbauda īpašais periods, jāizbauda tā, kā sirds prasa un jūt, jo tā prasa arī bērniņa sirds!
 • Santa
  0 0 0

  Santa

  Tie,kas balso, lai izdara secinājumus. Es nekad neuzticos šoviem un balsošanas sistēmai, lai ko kāds teiktu un rādītu, tāpēc nebalsojiet un nebūs par ko ņemties.
 • zanchiks!
  0 0 0

  zanchiks!

  Ja nepaziisti cilveeku, tad labak paklusee! Zinu Lindu un launuma iemiesojums vina nav, viens no kolosalakajiem cilvekiem!!!!!!!!! ta kaa turi muti ciet!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl