Šovā TV Zvaigzne asaru plūdi; mājās dodas Egii

30 komentāri
Šovā TV Zvaigzne asaru plūdi; mājās dodas Egii
Toms Norde

Otrdienas vakari šovā TV Zvaigzne allaž izvēršas dramatiski un emociju pilni. Šovakar uz “melnās strīpas” sēdās vissliktāk novērtētā sižeta autore Egii, Juris, kurš izpelnījās administrācijas sodu, regulāri pārkāpjot iekšējās kārtības noteikumus, un skandalozā šova zvaigzne Kristīne, kuru uz strīpas nosēdināja kolēģi iekšējā balsojumā.

Izbalsošanas laikā, kā ik nedēļu, tika rādītas arī katra dalībnieka video vizītkartes, un sižetā par Kristīni tika atklātas šausmu lietas: izrādās, – viņa gatavojas veikt abortu un no gaidāmā bērniņa atteikties. Lai sevi attaisnotu, Kristīne saviem kolēģiem un šova vadībai atklāja šokējošu ziņu, ka gaidāmo bērnu nevar paturēt, jo sirgst ar smagu slimību – dzemdes kakla vēzi pēdējā stadijā.  To uzzinājuši, šova kolēģi, maigi izsakoties, bija šokā.

Edgars: “Padomā ar galvu! Ko tu dari, jaunā dāma?” Dārta atzinās, ka Kristīnes dzīves likstas vairs nevar izturēt, taču Linda teica, ka nu jau šie stāsti izskatās pēc hipohondriķes izdomājumiem. Brīdī, kad raidījuma vadītāja Ieva Adams, topošajām zvaigznēm ļāva runāt atklātu valodu, Edgars un Dārta “uzsprāga”. Dārta kliedzot teica: “Man ir slikti, skatoties uz tevi, un, ja tev kaut kāda slimība, tad tā ir psihiska, nevis vēzis. Viņi ( Egii un Juris) te ir daudz vajadzīgāki nekā tu.”

Skatītāji lēma, ka šovakar mājās laiks doties smaidīgajai, sirsnīgajai un saulainajai Egii. Viņa šovā pavadīja gandrīz mēnesi, taču Jura dumpinieciskums un Kristīnes superasarainie dzīves līkloči skatītājus uzrunājuši vairāk. Viņi saņēma lielāko atbalstu un turpinās cīnīties par galveno balvu. Daži dusmās kliedza, daži izplūda līdzjūtības asarās, daži lūdzās, lai Kristīne iziet Egii vietā, taču Kristīne teica: “Būs grūti, bet es cīnīšos!”

Ar ko būs viņas cīņa – ar nāvējošo slimību, savu fantāziju pasauli vai pārējiem dalībniekiem? Seko līdzi notikumiem šovā TV Zvaigzne mājaslapā un uzzini pirmais.

30 komentāri