Šovā būs kāzas; papildināts ar bildinājuma VIDEO!

21 komentārs

Vakar par vienu no asā jautājumu vakara tēmām izvērtās – Edgara un Santas kāzas. Kāzas tiek plānotas, un tās būs jau šovakar!

Jau otrdienas vakarā Edgars izteica vēlēšanos savu sirdsdāmu Santu apņemt par sievu, un, vakaram noslēdzoties, Santa teica – jā! Sacīts, darīts. Gan pats līgavainis, gan viņa kolēģi jau ķērušies pie kāzu vakara plānošanas, tāpēc šis vakars solās būt aizraujošs. Edgars intervijas laikā atkal nodeva mīļus sveicienus savas izredzētās mammai un atklāja, ka šī nu ir sieviete, kas padara viņu traku: “Satiekot skaistu meiteni, man rodas rozā brilles, un es savu sirdi lieku darbos.” Edgaru gan pagaidām sarūgtina fakts, ka ārpasaulē Santu gaida puisis, taču Toretto cer, ka Santa izvēlēsies palikt kopā ar viņu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Naksnīgajās sarunās ar Santu Edgars atzinās, ka smukulītes dēļ jūk prātā, lūdza viņu spēli nepamest un atklāja, ka viņa vērtība dzīvē ir ģimene. Edgars teica: “Ieklausies savā sirdī.”

Aso jautājumu vakarā Santa atzinās, ka ar Edgaru abus vieno ļoti laba draudzība, un… varbūt kaut kas vairāk. “Un tas, ka abi precēsimies, būs svarīgs notikums mūsu dzīvē.” Lai arī Santa nezina, – būs “rūgts” vai “salds”, Edgars ir apņēmības pilns noskaidrot, kā ir skūpstīties ar Santu, bet kolēģi cer, ka sekos arī turpinājums – kāzu nakts.

Kāds izvērtīsies Santas un Toretto kāzu šovs? Vai sekos arī kāzu nakts? To uzzināsim jau šovakar tiešraidē Kanālā 2 un TV Zvaigzne mājaslapā.

 

TOP komentāri

 • Eh,
  0 0 0

  Eh,

  Santa, Santa... . Tu jau centies un varbūt arī nolasīji ziņas normāli, bet kādēļ nesakārtoji savus matus? Žēl, ka neviens Tev neko neaizrādīja, bet es par to nebrīnos. Tagad katrs cīnās par sevi, un neviens nav ieinteresēts, lai otrs izskatās labi un labi padara savu darbu.
 • labvēle
  0 0 0

  labvēle

  Santiņ, atceries, ko Tev vakar vakarā teica Ex De Bass un rīkojies pēc viņa ieteikumiem. Nepadodies!!! Strādā!!! Pierādi, ka Tu tiešām vari!!! Un tik daudz laika nepavadi ar viltīgo Torreto, kuram ir lakstīgalas mēle.
 • ku, kū...
  0 0 0

  ku, kū...

  nikoo, cik Tev gadu? Tur NEKAS nav pa īstam!!! Ne tur pa īstam precas, ne d----s. Atslābsti.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl