Šovā atkal līst asaras; Džokers un Santa pamet spēli

7 komentāri
Šovā atkal līst asaras; Džokers un Santa pamet spēli
Foto: Lita Krone

Šis vakars šovā TV Zvaigzne bija divtik dramatisks, jo spēli bija jāpamet diviem. Skatītāji lēma, ka mājās jādodas Džokeram un Santai.

Uz viena no izbalsošanas krēsliem šovakar sēdās zemāk novērtētā darba autors Džokers, kurš teica, ka šovā ieradies, lai iegūtu atpazīstamību un skatītājiem parādītu savu repu. Kolēģi domā, ka Džokeram ir jāiemācās uzklausīt kritiku, jāuzlabo valodas un runas spējas un jābeidz “bubināt”.

Pārējie šova dalībnieki Santu vērtē kā ļoti talantīgu un spējīgu konkurenti. Taču arī Santas veidoto video eksperti novērtēja kā vienu no vājākajiem, tieši tāpēc viņa ieņēma otru “melno” izbalsošanas krēslu. Juris Santai ieteica “izkāpt no rāmjiem” un domāt  radošāk.

Trešo izbalsošanas krēslu šovakar ieņēma Santa Nr. 1. Un tajā viņu iesēdināja kolēģi, jo domā, ka Santas Nr. 1 darbs bija viens no sliktākajiem. Taču Santu, iespējams, glābis Edgara mīlas stāsts un sapnis par kāzām, jo tieši viņai tika dota iespēja turpināt cīņu par galveno balvu – iespēju vadīt TV raidījumu.

Lai paliktu šovā, Džokers teica: “Es esmu pelnījis palikt šeit, tāpat kā jebkurš. Un ticiet man, skatītāji, es jums nepalikšu parādā.” Santa Getmančuka solījās pilnveidoties, bet Santa Nr. 1 pat ir gatava teikt  jāvārdu Edgaram, pret iespēju palikt šovā.

Skatītāji lēma, ka tikai dažas nedēļas pirms lielā fināla laiks mājās doties Santai un Džokeram.

Džokers atvadoties teica, ka nepadosies un par viņu vēl dzirdēsim: “Paldies par tām četrām nedēļām, kuras man bija iespēja pavadīt šeit. Man bija prieks sastrādāties ar tik daudz foršiem cilvēkiem, un ticiet man, nekas nebeidzas, no manis būs reps un mūzika vēl.” Santa saviem kolēģiem novēlēja nepadoties un strādāt atbildīgāk.

Santa Nr. 1 turpinās cīnīties par galveno balvu, iespēju kļūt pat TV Zvaigzni un vadīt savu raidījumu. Bet Dārta šonedēļ baudīs ērtības un komfortu VIP istabiņā.

Kādus notikumus atnesīs rītdiena? Seko līdzi radošo personību dzīvei šovā 24/7. 
7 komentāri