45 komentāri
Šonedēļ uzvar Neimanis; uz strīpas pirmo reizi Egii; imunitāte arī Džokeram
Foto: Toms Norde

Ir klāt otrdiena, kas nozīmē, – realitātes šovā TV Zvaigzne pienākusi kārtējā izbalsošana. Arī šonedēļ mums ir debitants, un tā ir Egii, kuras pagājušās nedēļas uzdevums tika novērtēts visvājāk. Džokers no administrācijas puses izpelnījies imunitāti.

Šī izbalsošanas diena ir īpaša ne tikai ar to, ka uzvarējis iepriekšējās nedēļas nosodītais Neimanis un ka pirmo reizi uz strīpas nonāk Egii, kā arī ne ar to, ka otro reizi administrācija piešķir imunitāti – šoreiz Džokeram, bet ar to, ka līdz pat vakaram nav zināmi vēl divi dalībnieki, kuri sēžas uz strīpas.

Kā vienmēr, iekšējo balsojumu apkopo tikai līdz vakara tiešraidei, bet arī trešo dalībnieku uzzināsim plkst. 21.00 Kanālā 2, kad sāksies nu jau iknedēļas izbalsošanas raidījums. Pašlaik interesants ir fakts, ka šova pirmā pāra viena pusīte ir nokļuvusi VIP istabā. Interesanti, kas tur notiks? :)

TOP komentāri

 • Drunk_Pavian
  0 0 0

  Drunk_Pavian

  Studentei būtu jāiziet pie kāda, kam ir internets un jāpaskatās kaut ko kas ir ārpus tiešraides - varbūt aizies patiesība līdz smadzenei.
  Kristīne nedara neko tikai izņemot melošanu un čīkstēšanu. 95% laika pavada guļt/sēžot savā gultā 1.9% laika ēdot, 3% tiešraidēs un filmēšanās un 0.1% dušā i viss. Un vēl melo, melo un melo visiem, kam var, kā var radiem paziņot, ka šova vadība ieteikusi viņai taisīt abortu- nu ibio. Viņai tak ar galvu nav kaut kas kārtībā.
 • sha
 • ohh
  0 0 0

  ohh

  lieciet mierā kristīni!Lai balso skatītāji,bet jūs risiniet savu "skeletu"problēmas

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl