Sokolovs TV Zvaigznēm iesaka imitēt seksu

3 komentāri
Sokolovs TV Zvaigznēm iesaka imitēt seksu

Sestdienas vakara viesis šovā TV Zvaigzne bija skandalozais erotisko projektu fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs. Mākslinieks dalījās pieredzē ar topošajām zvaigznēm ne tikai par savu darbu, bet arī seksuālajiem piedzīvojumiem, atklājot, ka savā mūžā redzējis vairāk kailu sieviešu nekā apģērbtu.

“Ja es būtu jūsu vietā, arī darītu ko traku. Un daudz interesantāk būtu, ja visi kautos vai mīlētos, vai nodarbotos ar seksu. Jo mazāk jums būs aizspriedumu, jo vairāk darīsit, jo pašiem būs labāk!” teica Sokolovs un ieteica dalībniekiem imitēt seksa ainiņas, uz ko lielai daļai topošo zvaigžņu bija iebildumi. Daži šādu izrādīšanos atzina kā vājuma pazīmi, bet daži teica, ka pelnīt atbalstītāju skaitu ar šādiem notikumiem ir zemiski. Fotogrāfs atklāja, ka daudz vieglāk ir pamanīt, ka vīrietis ir uzbudināts nekā sieviete, tāpēc viņa “profesionālais lauciņš” ir tieši sieviešu un pāru fotosesijas.

Pēc atklātās intervijas Grīšļu māsas izrādīja īpašu interesi par privātu fotosesiju pie izcilā bilžu meistara. Taču te fotogrāfs sacīja: “Privātām fotosesijām nav bilžu vērtības. Tikai mākslas projektus publicē. Nav jēgas no pusplikām meitenēm pļavā, tāpēc viss ir jātaisa pa īstam,” tā norādot, ka fotosesija būs pikants piedzīvojums. Fotogrāfs neslēpa, ka arī pašam bijušas intīmas attiecības ar vairākām modelēm un klientēm, taču fotosesijas dienā ievilkt modeli gultā ir stingri aizliegts: “Mans princips ir negulēt ar meiteni fotosesijas dienā.” Bet… to nav aizliegts darīt nākamajā dienā. Sokolovs ir pārliecināts, ka sievietes pēc fotosesijas jūtas labāk un viņu pašvērtējums kļūst daudz augstāks. Taču, kad runa jau ievirzās attiecību gultnē, tad viņš atklāj, ja sieviete savu vīru krāpj, tad attiecībās kaut kas nav labi. “Attiecībās ir jābūt tai sajūtai, kad visu laiku ir tauriņi vēderā, bet ir daudz sieviešu, kuras baidās palikt vienas, tāpēc nešķiras.”

Dārta jau kādu laiku domājot par šādu fotosesiju, tāpēc vēlējās uzzināt, kā pārkāpt pāri iekšējām robežām – satraukumam, kautrīgumam un bailēm? Sokolovs atklāja, ka ir naivi domāt, ka fotogrāfs nav redzējis kailu sievieti, bet, lai būtu vieglāk, viņš pats saka priekšā, kādu pozu ieņemt, kā uzvesties un justies: “Bet ar meitenēm, kuras ir dabīgi skaistas, ir citādāk, grūtāk. Kad es redzu sievieti bez drēbēm, varu līdz pat mēnesim pateikt, cik viņai gadu.”

Šis vakars laikam izvērtās par aizraujošāku šova dāmām, un pārdomas par privātu kailfoto uzņemšanu Dārtu nepamet. Bet – vai dalībnieki ņems vērā skandalozā fotogrāfa ieteikumu un sāks kā traki mīlēties? Seko līdzi notikumiem šovā TV Zvaigzne mājaslapā un Kanālā 2.

3 komentāri