Šokējoša ziņa – Kristīne atklāj, ka ir stāvoklī

25 komentāri

Pirms mirkļa šova TV Zvaigzne dalībniece Kristīne skatītajiem un saviem kolēģiem atklāja šokējošu ziņu: “Jā! Es esmu stāvoklī.”

Intrigas ap Kristīni nebeidz rimties. Attiecībām ar narkomānu, striptīzdejotājas karjerai un smagām attiecībām ar savu vīrieti kā kronis visam nāca ziņa, ka Kristīne ir bērna gaidībās. Sākumā topošā TV Zvaigzne gan liedzās līdz pēdējam un atrunājās ar muguras un vēdersāpēm citu veselības problēmu dēļ, taču šis fakts agri vai vēlu nāktu gaismā, tāpēc Balss aicināja viņu atklāt patiesību.

“Tāda lieta ir, bet mēs ar manu puisi tāpat šķiramies. Par to runa ir jau sen. Viņš pret mani ļoti slikti izturas,” atklāj Kristīne.

Neatkarīgi no tā, ka bērna tēvs darba traumas dēļ atrodas slimnīcā un izbijusī striptīzdejotāja ir mazuļa gaidībās, šodien portālā draugiem.lv Kristīne ievietoja ziņu, ka ir brīva sieviete un gaida atbalstu tieši no vīriešu kārtas faniem.

“Mans puisis šodien mani apsaukāja drausmīgiem vārdiem un teica, lai es pati tieku galā ar saviem bērniem un saviem šoviem. Viņš teica, ka nekādu atbildību neuzņemsies, un, lai viņam nekad vairs nezvanu.” Kristīne atklāja, ka pozitīvais grūtniecības tests drīzāk viņai bija nepatīkams pārsteigums un prieku par bērniņa ieņemšanu nomākušas šausmīgās attiecības.

Jau kādu laiku Kristīne ir emociju varā, bieži raud un izvairās piedalīties rīta vingrošanās. Šova kolēģiem skandalozā zvaigzne atklāja, ka ir sestajā grūtniecības nedēļā no sava it kā neauglīgā draudziņa. “Viņš no bērna atsakās un grib šķirties. Un tās nebija attiecības, tas bija murgs. Mēs bijām kopā gadu un nekad nebija, un tagad tā. Viņš pret mani ir ļoti slikti izturējies un pat sitis.” Šis fakts šokēja visus šova dalībniekus. Viņu dusmas pret Kristīni pārvērtās žēlumā. Edgars pat bija gatavs “sadot pa muti” vīrietim, kurš nav cienīgs tā saukties: “Lupata vienkārši, nevis vīrietis. Jāuzšauj pa muti vienkārši.”

Kas notiks tālāk? Kādu lēmumu pieņems Kristīne? Sekojiet līdzi notikumiem šovā.

TOP komentāri

 • es
 • dita
  0 0 0

  dita

  Ļoti zāl Kristīnes kā viņai visas Latvijas priekšā kas tāds bija jāsaka. Īsti godīgi tas nav jo praktiski tika terorizeta ja tu nepatieksi es patieksu utt.tas nebija pariez
 • Skatītāja
  0 0 0

  Skatītāja

  ļoti nesmuka un bezkaunīga rīcība no šova veidotāju, producentu utt.puses!!!!!!!! Kāpēc vajadzēja uzstādīt tādu ultimātu? Es saprotu, ka tas ir šovs, bet kaut ko tik privātu... Kur ir Jūsu Ētika????? Ārpus ģimenes loka tas vispār nevienam nebūtu jāzina, jo tas ir riskants posms grūtniecei.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl