Šodien šova pēdējā diena. Kurš kļūs par TV Zvaigzni?

Komentāri
Šodien šova pēdējā diena. Kurš kļūs par TV Zvaigzni?
Toms Norde

Pirms 10 nedēļām sākās aizraujošs piedzīvojums un izaicinājums 12 spilgtu personību dzīvē – realitātes šovs “TV Zvaigzne”.

Šī bija arī unikāla iespēja skatītājiem, vērot kā topošās zvaigznes mācās, cīnās, konkurē un pilnveidojas. Ik dienu dalībnieki dejoja profesionālu horeogrāfu vadībā, apguva runas meistarību un aktiermākslu, mācījās rakstīt montāžas plānus un scenārijus, organizēt filmēšanu, režisēt, asistēt, prezentēt un vadīt, lai pēc mazliet vairāk kā diviem mēnešiem kāds no viņiem kļūtu par pilntiesīgu TV raidījumu vadītāju un zilo ekrānu zvaigzni. Pie dalībniekiem viesojās pieredzes bagāti režisori, scenāristi, producenti un operatori, aktieri un dziedātāji, fotogrāfi un raidījumu vadītāji, lai atklātu televīzijas darba aizkulises un dalītos zināšanās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmdienu vakari bija tie, kad dalībnieki skatītāju vērtējumam nodeva savus iknedēļas darbus un rādīja, ko apguvuši nedēļas laikā. Taču otrdienas bija emocionālas un asarainas, jo kādam vienmēr spēli bija jāpamet.

Šodien, topošās TV zvaigznes, skatītāju un žūrijas vērtējumam nodos savu pēdējo veikumu – savu video vizītkarti, kurā prezentēs savus mērķus, ieguvumus un nākotnes plānus. Un kāds no viņiem kļūs par TV Zvaigzni?

 

Kurš ir pelnījis uzvaru? Izskatīgā Marta, mērķtiecīgais Neimanis, muzikālais un lādzīgais Aldis, poēts Juris, šarmantais Toretto, draudzīgā Linda, reperis Džokers vai DJ [Ex] da Bass? Kurš uzvarēs šovā, uzzināsim, jau šodien! Tāpēc, vēl tikai pēdējo dienu, esiet kopā ar šova dalībniekiem!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl