Sociāli atbildīgās reklāmas – aizkulises! VIDEO

Komentāri

Pagājušajā nedēļā – izbalsošanas vakarā – jaunās TV Zvaigznes tika ielozētas pāros, kādos tām bija jāstrādā pie lielā uzdevuma. Jaunajiem censoņiem bija jāuzfilmē sociāli atbildīgas reklāmas par Rīgas, iespējams, cilvēkiem neiepazītāko rajonu – Maskavas forštati. Piedāvājm noskatīties nu jau vecā lielā uzdevuma aizkulises.

Iepriekšējās nedēļās šova dalībnieki pie lielajiem uzdevumiem darbojās visi kopā, taču šoreiz, lai patiešām varētu izfiltrēt katra potenciālu un spēju sastrādāties, jaunās TV Zvaigznes tika sadalītas pāros: Neimanis un Elīna, Linda un Santa, Dārta un Kristīne, Egii un [Ex] da Bass, Marta un Edgars, Juris un Andersons.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl