Smukulīte Santa Nr. 1 paliek šovā, savācot vairāk nekā 1000 balsu

57 komentāri
Smukulīte Santa Nr. 1 paliek šovā, savācot vairāk nekā 1000 balsu
Foto: Toms Norde

Otrdienas ir spraigas dienas, un jo īpaši spraigu to visu padarīja fakts, ka šovakar no realitātes šova TV Zvaigzne ārā devās divi dalībnieki. Šoreiz tie bija reperis Džokers un atraktīvā Santa, bet smukulīte Santa Nr. 1 izturēja arī otro izbalsošanu pēc kārtas.

Uz izbalsošanas strīpas šodien bija raiba kompānija – veterāns Džokers, Santa Nr. 1, kura ar pieminēto reperi dalīja izbalsošanas solu arī pagājušajā nedēļā, bet viņiem abiem pievienojās debitante – “vintage” Santa, kā viņu bija iesaukuši šova dalībnieki.

Lai gan Džokers uzstājās ar pašsacerētu dzejoli, bet Santa skatītājus pārsteidza ar repu, tikmēr Santa Nr. 1 tikai klusi sēdēja un smaidīja, kas izrādījās uzvaru nesošais, jo tieši viņa ieguva pārliecinošu skatītāju atbalstu, kas ļāva saglabāt savu vietu realitātes šovā TV Zvaigzne.

Šī diena iegāja šova vēsturē arī ar to, ka tika sasniegts gan skatītāju balsu rekords, gan arī antirekords, kurus uzstādīja abas Santas – “vintage” sasniedza visu laiku zemāko rezultātu, saņemot 146 balsis, bet Santa Nr. 1 bija tā, kura pirmā pārkāpa četru ciparu robežu.

57 komentāri