Skudriņa: “Aizmirstiet! Zvaigžņu nav!”

1 komentārs
Skudriņa: “Aizmirstiet! Zvaigžņu nav!”

Vakar vakarā pie realitātes šova TV Zvaigzne dalībniekiem viesojās TV raidījumu vadītāja, producente, pasākumu organizatore, stila un modes eksperte, trejmeitiņu mamma – skaistā un atraktīvā Gundega Skudriņa.

Viņa dalījās savā ilggadējajā pieredzē TV darbā un bija sagatavojusi arī dažus uzdevumus topošajām TV zvaigznēm.

Gundega atklāja, ka darbs televīzijā ir dzīvesveids: “Ar televīziju vai nu saslimst, vai nē. Un tad patīk gan televīzija, gan aizkadri. Te ir jāmīl savs darbs, savi kolēģi un jābūt gataviem pārmaiņām.” Topošajām TV zvaigznēm bija iespēja uzzināt kā top raidījumi: “Raidījums vienmēr ir komandas kopdarbs. Tas, ka vari lieliski novadīt raidījumu ir tikai pusdarbs, bet reitingi tiek audzēti kopīgi.” Gundega aicināja dalībniekus apjaust un saprast, kādus raidījumus viņi varētu vadīt: “Ja raidījums ir ar virzienu, tad svarīgs ir vadītājs, kurš zina daudz konkrētajā jomā.” Bet par šovbiznesu Latvijā, Gundega teica: “Aizmirstiet! Zvaigžņu te nav. Katram no jums ir svarīga vīzija, jāzina, kur sevi realizēt.”

Atklājusi TV aizkulišu noslēpumus Gundega izaicināja dalībniekus un deva viņiem uzdevumu – izveidot pašreklāmas tekstu. “Katrs šovs sākas ar pašreklāmu. Ar pašreklāmu iespējams radīt intrigu. Ja redzēšu pašreklāmu vienu reizi un mani tā iesūks būs forši.” Veidojot savas pašreklāmas, Skudriņa iesaka nebūt stereotipiskiem: “Jo vairāk jūs būsiet paši, jo labāk. Vajag sevi meklēt un būt orģināliem. Un iemācīties domāt vizuāli.”

Šīs nedēļas TV Zvaigžņu  “lielais” uzdevums ir izveidot video stāstus – Cilvēks Latvijai. Vai veicot uzdevumus, topošās TV zvaigznes ņems vērā Gundegas doto “ceļamaizi”? Seko līdzi notikumiem TV Zvaigzne mājaslapā.

 

1 komentārs