Skatītāju domas par Martu un Neimani; vai meitene tikai izmanto potenciālo režisoru?

17 komentāri
Skatītāju domas par Martu un Neimani; vai meitene tikai izmanto potenciālo režisoru?
Foto: Toms Norde

Kamols kaklā, tuvojoties realitātes šova TV Zvaigzne noslēgumam, citam vairāk, citam mazāk, bet tomēr sakāpis visiem. Lielu spriedzi izjūt arī šova pirmais pāris – Neimanis un Marta, kuru attiecības pēc meitenes iniciatīvas ir pajukušas. Portāls Skaties.lv nolēma atskatīties uz tvītiem, lai noskaidrotu, ko par visu šo afēru domā skatītāji.

Ja no ziepju operām un mīlas drāmām esam pieraduši, ka lielākoties visi nostājas sievietes pusē, šoreiz vērojama pavisam neierasta aina. Skatītāji, kas ne tikai seko līdzi realitātes šova TV Zvaigzne gaitām interneta un televīzijas tiešraidēs, bet arī pauž savus komentārus sociālajā vietnē Twitter, izmantojot “haštagu” jeb mirkļbirku #tvzvaigzne, skaidri norāda savu attieksmi – viņi nostājušies Neimaņa pusē.

To, kā ir patiesībā, atliek tikai minēt, jo neviens nedzīvo ar viņiem kopā, bet domas, kā tas izskatās no malas, nekautrējas izteikt ne viens vien fans, un pārliecinoši lielākā daļa atbalsta pusi, izsakot dažādus viedokļus. Visvairāk dominē uzskats par Martas iespējamo Neimaņa izmantošanu, kā arī viņam tiek sūtīts morāls atbalsts, lai puisis turas un turpina strādāt. Vēl tiek pausts uzskats, ka nopietnās attiecībās nevar tā vienkārši “paņemt pauzi”, bet vēl kāds skatītājs salīdzina viņus ar kulta seriāla Ugunsgrēks varoņiem Ievu un Ediju.

Arī Tu vari izteikt savas domas par realitātes šovu TV Zvaigzne. Viss, kas Tev nepieciešams, tvitera profils un mirkļbirka #tvzvaigzne!

17 komentāri