Skandāls! Pie Kristīnes ierodas gaidāmā bērna tēvs! VIDEO

29 komentāri
Skandāls! Pie Kristīnes ierodas gaidāmā bērna tēvs! VIDEO

Iekšējā izbalsošana ne tuvu nebija spraigākais, kas šodien notika šova telpās, – uzreiz pēc izbalsošanas pie Kristīnes ieradās viņas [bijušais vai esošais? Tā arī neviens netika gudrs] (sliktais) puisis Oskars. Uh, kas tur darījās…

Apveltījis mīļoto ar saltu skūpstu, Oskars sāka sūkstīties Kristīnei par savām veselības problēmām, par to, ka tagad viņam vajadzīga vecāku aprūpe, pats nespēs strādāt un uzturēt dzīvokli, tāpēc jau paguvis no tā atteikties. Puisis teica, ka ieradies, lai atrisinātu attiecību jautājumu un mēģinātu atrunāt mīļoto no aborta izdarīšanas: “To aborta jautājumu nevajag!” Gandrīz divu stundu garās ciemošanās laikā vīrietis vairākkārt akcentēja, ka būtu ar mieru pats iznēsāt savu bērnu, ja vien tas būtu iespējams.

Oskars Kristīnei teica, ka ir ar mieru turpināt attiecības, taču ieradies šovā, lai noskaidrotu, ko viņa pati vēlas. Uz ko Kristīne atbildēja, ka nav gatava laist pasaulē bērnu, ja nav precējusies: “Es negribu laist pasaulē bērnu, ja neesmu precējusies. Man tas ir svarīgi. Ja tu neesi gatavs mani apprecēt, tas nozīmē, ka tu mani nemīli. Es gribu to balto kleitu un baznīcu. Es gribu, lai mans bērns aug ģimenē.” Oskars ir pārliecināts, ka kāzas nav mīlestības apliecinājums, un uzstāja, ka vispirms ir jāsakārto attiecības: “Ko tu mani noliec visu laiku? Visu laiku griez visu uz savu pusi un taisi mani par idiotu, pie šādiem dzīves apstākļiem, kādas precības?”

Kristīne, nespējot valdīt emocijas, ar putām uz lūpām stāstīja kolēģiem, cik ļoti Oskars viņai darījis pāri, sitis, žņaudzis, lamājis un citādi vardarbīgi izturējies, taču Oskaru satrauca tas, ka viņa mīļotā izsludinājusi konkursu – randiņš pret palikšanu šovā.

Jaunā sieviete ir pārliecināta, ka neplānotās grūtniecības dēļ viņai vairs nav iespēju kāpt pa karjeras kāpnēm, taču, atbildot uz kolēģu jautājumiem par to, vai bērniņu paturēs, Kristīne teica: “Es paturēšu bērnu, bet par attiecībām vēl ļoti domāšu.”

Oskars saņēma arī pamatīgu sutu no citiem šova dalībniekiem. Viņi bezatbildīgo vīrieti izjautāja gan par materiālo stāvokli, gan attieksmi pret Kristīni. Linda iedrošināja Kristīni, sakot, ka viņai bērns nekad dzīvē nav traucējis, tāpēc nedrīkst pieļaut šādu domu.

Strīda karstumā atklājās arī fakts, ka topošā māmiņa reiz lietojusi apreibinošas vielas, bet jaunais tēvs ir kārs uz azartspēlēm. Ne tikai Oskara attieksme šokēja pārējos šova dalībniekus. Kristīnes uzskats par materiālo nodrošinājumu un tas, ka nesaņem dāvanas un ziedus, pat cimperlīgajai Martai lika stāvēt ar šausmās izbrīnītu skatienu: “Kristīne, tev ir jāiet ārā, un tas ir loģiski. Te taču nav nekāds grūtnieču sociālais centrs. Tu taču, mīļā sirds, nedarbojies. Beidz vienreiz melot visiem, un kāpēc tu dzīvo ar tādu cilvēku?!”

Visas Latvijas priekšā Oskars apsolīja, ka rūpēsies par gaidāmo mazuli, uz ko Kristīnei bija iebildumi: “Jā, visu naudu atdos bērnam, un es dzīvošu kā bomze?!” Taču Oskars šai sarunā norādīja, ka dzīvē ir jāizvērtē prioritātes, nevis jāpērk auskari.

Vai Kristīne šovakar dosies mājās, lai beidzot atrisinātu savas samudžinātās attiecības? Seko līdzi notikumiem šovā TV Zvaigzne mājaslapā un Kanālā 2.
29 komentāri