29 komentāri

Iekšējā izbalsošana ne tuvu nebija spraigākais, kas šodien notika šova telpās, – uzreiz pēc izbalsošanas pie Kristīnes ieradās viņas [bijušais vai esošais? Tā arī neviens netika gudrs] (sliktais) puisis Oskars. Uh, kas tur darījās…

Apveltījis mīļoto ar saltu skūpstu, Oskars sāka sūkstīties Kristīnei par savām veselības problēmām, par to, ka tagad viņam vajadzīga vecāku aprūpe, pats nespēs strādāt un uzturēt dzīvokli, tāpēc jau paguvis no tā atteikties. Puisis teica, ka ieradies, lai atrisinātu attiecību jautājumu un mēģinātu atrunāt mīļoto no aborta izdarīšanas: “To aborta jautājumu nevajag!” Gandrīz divu stundu garās ciemošanās laikā vīrietis vairākkārt akcentēja, ka būtu ar mieru pats iznēsāt savu bērnu, ja vien tas būtu iespējams.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Oskars Kristīnei teica, ka ir ar mieru turpināt attiecības, taču ieradies šovā, lai noskaidrotu, ko viņa pati vēlas. Uz ko Kristīne atbildēja, ka nav gatava laist pasaulē bērnu, ja nav precējusies: “Es negribu laist pasaulē bērnu, ja neesmu precējusies. Man tas ir svarīgi. Ja tu neesi gatavs mani apprecēt, tas nozīmē, ka tu mani nemīli. Es gribu to balto kleitu un baznīcu. Es gribu, lai mans bērns aug ģimenē.” Oskars ir pārliecināts, ka kāzas nav mīlestības apliecinājums, un uzstāja, ka vispirms ir jāsakārto attiecības: “Ko tu mani noliec visu laiku? Visu laiku griez visu uz savu pusi un taisi mani par idiotu, pie šādiem dzīves apstākļiem, kādas precības?”

Kristīne, nespējot valdīt emocijas, ar putām uz lūpām stāstīja kolēģiem, cik ļoti Oskars viņai darījis pāri, sitis, žņaudzis, lamājis un citādi vardarbīgi izturējies, taču Oskaru satrauca tas, ka viņa mīļotā izsludinājusi konkursu – randiņš pret palikšanu šovā.

Jaunā sieviete ir pārliecināta, ka neplānotās grūtniecības dēļ viņai vairs nav iespēju kāpt pa karjeras kāpnēm, taču, atbildot uz kolēģu jautājumiem par to, vai bērniņu paturēs, Kristīne teica: “Es paturēšu bērnu, bet par attiecībām vēl ļoti domāšu.”

Oskars saņēma arī pamatīgu sutu no citiem šova dalībniekiem. Viņi bezatbildīgo vīrieti izjautāja gan par materiālo stāvokli, gan attieksmi pret Kristīni. Linda iedrošināja Kristīni, sakot, ka viņai bērns nekad dzīvē nav traucējis, tāpēc nedrīkst pieļaut šādu domu.

Strīda karstumā atklājās arī fakts, ka topošā māmiņa reiz lietojusi apreibinošas vielas, bet jaunais tēvs ir kārs uz azartspēlēm. Ne tikai Oskara attieksme šokēja pārējos šova dalībniekus. Kristīnes uzskats par materiālo nodrošinājumu un tas, ka nesaņem dāvanas un ziedus, pat cimperlīgajai Martai lika stāvēt ar šausmās izbrīnītu skatienu: “Kristīne, tev ir jāiet ārā, un tas ir loģiski. Te taču nav nekāds grūtnieču sociālais centrs. Tu taču, mīļā sirds, nedarbojies. Beidz vienreiz melot visiem, un kāpēc tu dzīvo ar tādu cilvēku?!”

Visas Latvijas priekšā Oskars apsolīja, ka rūpēsies par gaidāmo mazuli, uz ko Kristīnei bija iebildumi: “Jā, visu naudu atdos bērnam, un es dzīvošu kā bomze?!” Taču Oskars šai sarunā norādīja, ka dzīvē ir jāizvērtē prioritātes, nevis jāpērk auskari.

Vai Kristīne šovakar dosies mājās, lai beidzot atrisinātu savas samudžinātās attiecības? Seko līdzi notikumiem šovā TV Zvaigzne mājaslapā un Kanālā 2.

TOP komentāri

 • māmiņa
  0 0 0

  māmiņa

  Man radās priekšstats, ka Kristīne to bērnu nemaz negrib, citādi no viņas mutes neskanētu tādi teksti kā: "Vai tu mani gribētu, ja man nebūtu bērna!"; "Tu visu atdosi bērnam, bet man kā bomzenei jādzīvo!" vai "Es vēl nezinu, vai bērnu paturēšu!". Sieviete - grūtniece, kurai ir mātes jūtas, nekad tādus tekstus nerunātu. Un mīļā Kristīnīt - bērniņš puncī jūt, vai māmiņa viņu vēlas vai nevēlas. Tu domātu par bērnu, nevis par vīrieti, naudu, bijušajiem utt. Piekrītu teiktajam, ka no malas izskatās, Kristīnei ir ļoti izdevīgi, pagaidām, būt stāvoklī - lai taisītu šovu, lai sevi noliktu upura lomā un iežēlinātu skatītājus. Kauns!
 • Elīna
  0 0 0

  Elīna

  Beidziet presēt taču to meiteni? Pārējiem dalībniekiem ne kauna ne goda........
 • Ieva
  0 0 0

  Ieva

  Pilnīgs ārprāc ! No ja meitenei ir problēmas, tad šova veidotājiem tak vajadzētu DOMĀT AR GALVU! Nu vai tiešām cilvēks ir tik ļoti jāizmanto lai celtu šovu...tas ir nežēlīgi, tas ir stulbi, tas ir nekaunīgi ! Man ir kauns par Jums....tik tiešām.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl