Šīs dienas īpašais viesis TV Zvaigznē – King Charles

1 komentārs

Esam pieraduši viesus sagaidīt pirmdienās, trešdienās, ceturtdienās, sestdienās, turklāt noteiktos laikos, taču šodien realitātes šova dalībniekiem par pārsteigumu ciemos ieradās britu mūziķis King Charles. Viņš TV skatītājiem un jaunajām TV Zvaigznēm pastāstīja šo un to par šovbiznesu.

Iesākumā viņš jautāja, ko 12 dalībnieki dara, ieslodzīti vienā telpā, sakot, – ja jūs varat izturēt tik ilgi slēgtās telpās, varat visu. Pēcāk viņš kopā ar pārējiem izstaigāja realitātes šova TV Zvaigzne telpas un pastāstīja, kā viņš nokļuvis uz lielās mūzikas skatuves un visiem klupšanas akmeņiem, un veiksmes stāstiem. Īso apskatu skaties videomateriālā!

TOP komentāri

  • Merci
    0 0 0

    Merci

    Būtu jauki, ja Jūs varētu ievietot visu tiešraidi ar King Charles. Labprāt noskatītos.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl