Sazvērestība pret Kristīni turpinās!

1 komentārs
Sazvērestība pret Kristīni turpinās!
Toms Norde

Realitātes šova dzīvoklī 12 cilvēki, kuru sapnis kļūt par TV personībām, dzīvo jau divas nedēļas. Viņi kopā mācās, ballējas, gatavo pusdienas, uzkopj mājokli, no rītiem mostas un vakaros iet gulēt. Šovā piedzimušas jau pirmās simpātijas un arī antipātijas.

Liela daļa šova dalībnieku jau kopš pirmās dienas izrāda īpašu nepatiku pret 26 gadus veco tukumnieci Kristīni. Viņa mēģinājusi kolēģus un, iespējams, arī atbalstītāju simpātijas iemantot ar saviem sērīgajiem dzīves notikumiem. Izbijusī striptīzdejotāja atklājusi faktus ne tikai par savu pagātnes nodarbošanos, bet arī sīki un smalki izstāstījusi visai Latvijai par attiecībām ar narkomānu, dejojusi klēpja dejas un izmisīgi “kliegusi” pēc sava vīrieša uzmanības, sakot, ka nevarot taču dzīvot celibātā!

Tāpat pārējiem nav pieņemams Kristīnes ģērbšanās stils, nekārtība un netīrība. Un šis fakts nav noslēpums. Pagājušajā nedēļas nogalē atklājās vēl kāds nesmukums – viņa lieto citu dalībnieku mantas!

Pagājušajā nedēļā Kristīne sēdēja uz izbalsošanas strīpas, jo bija saņēmusi mazu atbalstītāju skaitu interneta vidē. Šonedēļ jaunajām TV Zvaigznēm savs plāns. Ja Kristīni neizbalsos skatītāji, tad viņu izbalsos ”savējie”.

Kristīne lielāko daļu laika pavada viena un noslēdzoties sevī. Vai aitu barā ir viena melnā avs? Un kas liedz Kristīnei aktīvāk piedalīties šova sadzīvē? Seko līdzi notikumiem šovā un uzzini pirmais! Izbalsošana jau rīt!

1 komentārs