Savā debijas nedēļā uzvar Andersons; uz izbalsošanas strīpas nonāk Jaroslavs un Edgars

8 komentāri
Savā debijas nedēļā uzvar Andersons; uz izbalsošanas strīpas nonāk Jaroslavs un Edgars
Foto: Toms Norde

Neņemot vērā to, ka Andersons šova dalībniekiem pievienojās nedēļu vēlāk, viņš tika atzīts par labāko, bet uz izbalsošanas strīpas sēžas iepriekšejās nedēļas uzvarētajs Jaroslavs un jau pieredzi ieguvušais Edgars.

Realitātes šovs TV Zvaigzne nebeidz pārsteigt: Juris pīpē dušā un atsakās no saviem pienākumiem; ir izveidojies pirmais pāris – Neimanis un Marta, kā arī sagaidīts viņu pirmais skūpsts; Kristīne paziņo, ka ir stāvoklī, un raidījuma veidotāji viņai piešķir imunitāti iekšējā balsojumā, par ko ļoti neapmierināti bija pārējie dalībnieki.

Papildus tam pārsteigumu pilna sākusies arī jau otrā izbalsošanas diena šovā, kurā jaunākais dalībnieks Andersons gūst uzvaru un iespēju dzīvot VIP istabiņā, turpretī iepriekšējais tās iemītnieks Jaroslavs nonāk uz izbalsošanas strīpas kopā ar Edgaru Toretto, kurš jau pagājušajā nedēļā tur sēdēja.

Kristīnes imunitāte bija pārsteigums visiem, kāds būs skaidrojums, un to, kā risināsies viņas un pārējo dalībnieku attiecības, turpini sekot realitātes šova TV Zvaigzne 24 stundu tiešraidē tā mājaslapā.

8 komentāri