Santa Nr.1 raud; Edgars vēlas sakārtot viņas dzīvi

13 komentāri
Santa Nr.1 raud; Edgars vēlas sakārtot viņas dzīvi
Toms Norde

Vakar vakarā pēc tiešraides Santa Nr. 1 izplūda asarās. Viņu atkal pārņēmušas sajūtas, ka šovs jāpamet. Jaunā sieviete nezina, kādu mērķu vadīta ieradusies realitātes šovā un ko vēlas sasniegt.

Savas asaras Santa pamatoja, sakot, – viņu šovā apmelo, viņai nekas neizdodas un ir maz atbalstītāju. Edgars jau no pirmās dienas uzņēmies “rūpes” par Santu un jauno dāmu cenšas aplidot. Toretto pat atklājis, ka ir iemīlējies. Glāsti, pieskārieni un skatieni vairs nav nedz noslēpjami, nedz valdāmi. Vakardien emociju maisam gals bija vaļā abiem, un Edgars teica, ka Santas dēļ vairs nespēj koncentrēties uzdevumiem. Edgars, mierinot savu izredzēto, teica, ka vēlas sakārtot Santas dzīvi, bet viņam ir apnicis, ka viņa nemitīgi domā par šova pamešanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Edgars: “Tu esi ļoti talantīga, un Tev ir jātiecas uz mērķi. Es Tevi atbalstīšu.”

Santa: “Tu esi slikts atbalsts.”

Toretto, nespēdams izturēt Santas asaru plūdus, atzinās, ka Santa viņam iekritusi sirdī, un lūdza, lai viņa nepamet šovu.

Kas darās Santas prātā un sirdī? Kāpēc viņa vēlas šovu pamest? Seko līdzi notikumiem TV Zvaigzne mājaslapā un uzzini, kurš no viņiem laimēs “lielo” iespēju strādāt televīzijā, bet kurš izstāsies pusceļā?!

TOP komentāri

 • padoms Santai Nr.1
  0 0 0

  padoms Santai Nr.1

  Santa Nr.1 ir ļoooti glīta, skaistāka par Martu. Bet viņai jāsaprot, ka ar izskatu vien ir par maz. Ja Santa Nr.1 turpinās mācīties žurnālistos un pabeigs studijas, viņai būs izredzes iegūt interesantu un labi apmaksātu darbu, iespējams - televīzijā. Bet puišu ziņā, Santai vajadzētu kļūt nepieejamai kā klintij, lai ļaunas mēles nesabojātu viņas dzīvi. Taču viss ir viņas pašas rokās:))
 • studente
  0 0 0

  studente

  Uzskatu, ka Torreto ir īsts lapsas kūmiņš, lai gan nepazīstu viņu personīgi. Ir tāds teiciens: "Putnu redz pēc lidojuma", bet Santa Nr.1 ir pārāk jauna lai saprastu kas ir kas.
 • naivā
  0 0 0

  naivā

  Es zinu, par ko Tu runā - skatos un pretīgumā drebinos. Viņš Santai stāsta tieši tos pašus melus, ko man - pat nepakaunās tekstu pamainīt. Īstu vīrieti rotā trīs lietas: darbi, raksturs un laba audzināšana, nevis tukši solījumi, augsts pašnovērtējums un gara mēle. Edgars viennozīmīgi ir pieskaitāms pie otrajiem!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl