Santa Nr.1 raud; Edgars vēlas sakārtot viņas dzīvi

13 komentāri
Santa Nr.1 raud; Edgars vēlas sakārtot viņas dzīvi
Toms Norde

Vakar vakarā pēc tiešraides Santa Nr. 1 izplūda asarās. Viņu atkal pārņēmušas sajūtas, ka šovs jāpamet. Jaunā sieviete nezina, kādu mērķu vadīta ieradusies realitātes šovā un ko vēlas sasniegt.

Savas asaras Santa pamatoja, sakot, – viņu šovā apmelo, viņai nekas neizdodas un ir maz atbalstītāju. Edgars jau no pirmās dienas uzņēmies “rūpes” par Santu un jauno dāmu cenšas aplidot. Toretto pat atklājis, ka ir iemīlējies. Glāsti, pieskārieni un skatieni vairs nav nedz noslēpjami, nedz valdāmi. Vakardien emociju maisam gals bija vaļā abiem, un Edgars teica, ka Santas dēļ vairs nespēj koncentrēties uzdevumiem. Edgars, mierinot savu izredzēto, teica, ka vēlas sakārtot Santas dzīvi, bet viņam ir apnicis, ka viņa nemitīgi domā par šova pamešanu.

Edgars: “Tu esi ļoti talantīga, un Tev ir jātiecas uz mērķi. Es Tevi atbalstīšu.”

Santa: “Tu esi slikts atbalsts.”

Toretto, nespēdams izturēt Santas asaru plūdus, atzinās, ka Santa viņam iekritusi sirdī, un lūdza, lai viņa nepamet šovu.

Kas darās Santas prātā un sirdī? Kāpēc viņa vēlas šovu pamest? Seko līdzi notikumiem TV Zvaigzne mājaslapā un uzzini, kurš no viņiem laimēs “lielo” iespēju strādāt televīzijā, bet kurš izstāsies pusceļā?!

13 komentāri