Santa Nr. 1 apraudas jau šova pirmajā dienā

9 komentāri
Santa Nr. 1 apraudas jau šova pirmajā dienā
TV Zvaigzne

Vakar bija pirmā diena, ko jaunie dalībnieki aizvadīja šova TV Zvaigzne mājoklī. Pavadījusi pirmo nakti jaunajās mājās, Santa Nr. 1 ļāva vaļu emocijām un pirmās dienas otrajā pusē izplūda asarās.

“Man ir jāpierod. Pavisam atklāti runāt arī nevar, jo šos cilvēkus nepazīstu… Es nezinu, ko varu teikt un ko nē.” Pie nedēļas “lielā” uzdevuma Santa strādā komandā ar Martu, varbūt tāpēc šova veterāne ar padomiem neskopojās, sakot, – “Tev nav jākaunas no sevis.” Santa atklāja, ka viss jaunais viņai licis satraukties: “Man likās, varbūt vispār iet prom… Man ir smagi, tik daudz kā jauna šodien, tāda spriedze.” Santa domā, ka netika galā ar pirmo uzdevumu – rīta ziņu lasīšanu: “Man nesanāca. Vēl tas, ka viss tiešraidē. Man smagi šeit.”

Santa atklāja, ka parasti neesot tik raudulīga, taču šoreiz asaras ņēmušas virsroku. “Es esmu par sevi pārliecināta, bet nevaru tā uzreiz atvērties. Es gribu atvērties, ar visiem kontaktēties, bet tā uzreiz nevaru. Nebiju domājusi, ka šeit vispār raudāšu. Te ir slodze, un es visu laiku uztraucos, ko par mani padomās citi. Varbūt ar laiku pieradīšu, un man būs vienalga. Es esmu jūtīga un emocionāla, bet parasti to turu sevī. Vēl jāsatraucas par to, kā izskatīšos kamerās. Šeit visu laiku jārāda sevi, jādomā. Klubā tevi redz tikai no vienas puses, šeit no visām.”

Izkratījusi sirdi, Santa Balstiņai apsolīja saņemties un turpināt cīņu, jo šeit nākusi pēc pieredzes un slavas. Kā Santai veiksies turpmāk? Seko līdzi notikumiem Kanālā 2 un TV Zvaigzne mājaslapā.

9 komentāri