Saldais pārītis pēc grēksūdzes sačukstas

7 komentāri

Ak, šie saldie pārīši – viens no otra ne soli. Šodien pēc TV Zvaigzne pārrunām jeb grēksūdzes šova pirmais pāris – Neimanis un Marta, par ko kaut ļoti sačukstējās. Protams, cilvēcisko ziņkāri nomoka jautājums – par ko?

Versijas ir dažādas, bet, ņemot vērā, ka šonedēļ VIP istaba tiek piešķirta tieši Neimanim, baumas jau virmo, ka no viņiem abiem, iespējams, gaidāms arī kas vairāk, tāpēc portāls Skaties.lv nolēma uzdot neitrālu, bet tiešu jautājumu jums, skatītāji un lasītāji: vai realitātes šovā TV Zvaigzne ir gaidāmas arī pirmās seksuālās attiecības.

TOP komentāri

 • Elll
 • modelis
  0 0 0

  modelis

  Man gan Marta neliekas interesanta, bet gan egoistiska un tuksha. Der fotomodeles darbam, tas gan!
 • skatos
  0 0 0

  skatos

  Dzintar noņem rozā brilles.. vai tu nejūti ka dāmai ne matiņš nenotrīc aiz jūtām... kā ledus acīs viņai .. laba aktrise... lai tik skatās , kad ar tādiem nolūkiem pašai nesanāk kā kristīnei...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl