Rītvakar šovā TV Zvaigzne viesosies Artūrs Mednis

Komentāri
Rītvakar šovā TV Zvaigzne viesosies Artūrs Mednis
Jauno mediju un sociālo tīklu eksperts, digitālā mārketinga speciālists Artūrs Mednis piedalās interneta mārketinga un sociālo mediju konferencē "LMT Digital 2014" kinoteātrī "Kino Citadele". (Foto: Ieva Lūka/LETA)

Ceturtdienās, kā jau ierasts, pie realitātes šova TV Zvaigzne dalībniekiem viesojas kāds īpašs viesis. Šoreiz tas būs digitālo mediju speciālists Artūrs Mednis, kurš jaunajiem censoņiem ar saviem ieteikumiem palīdzēs lielā uzdevuma izpildē.

Jau rīt vakara tiešraidē no plkst. 22.00–23.00 pie realitātes šova TV Zvaigzne dalībniekiem viesosies Artūrs Mednis. Viņš ir mediju speciālists, Inspired Digital dibinātājs un vadītājs, kā arī dīdžejs un viens no populārākajiem emuāru un sociālo tīklu lietotājiem Latvijā. Kamēr jaunieši gatavojas devītajam lielajam uzdevumam – sava raidījuma prezentācijai –, vakara viesis palīdzēs dalībniekiem ar ieteikumiem, padomiem par darba prezentāciju, noformējumu utt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šonedēļ dalībnieki ir ļoti saspringti, jo, kā zināms, teju pēc nepilnām divām nedēļām šovs beigsies un mēs noskaidrosim, kurš šajā divu mēnešu ilgajā cīņā par jaunās TV Zvaigznes godu būs uzvarētājs.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl