13 komentāri
Rihards vervē pārējos balsot pret Martu, un pats nonāk uz izbalsošanas strīpas. Otru krēslu ieņems Džokers. Kurš būs trešais?
TV Zvaigzne

Šodien šovā TV Zvaigzne izbalsošana. Par pagājušās nedēļas vislabāk paveikto darbu imunitāti ieguva – Neimanis un Juris. Žūrija lēmusi, ka vājākie pagājušā nedēļā bija Džokers un Rihards. Un tieši viņi ieņems divus no trim izbalsošanas krēsliem.

Džokers uz strīpas sēdēs, kā saka, ar pīpi uz jumta ne pirmo reizi, bet Rihards šovā aizvadījis tikai vienu nedēļu, taču jau mēģinājis aģitēt pārējos kolēģus balsot pret Martu.

Kāds būs iekšējā balsojuma rezultāts? Kurš pievienosies Džokeram un Rihardam uz strīpas? Seko līdzi notikumiem šovā TV Zvaigzne mājaslapā un Kanālā 2.

TOP komentāri

 • studente
  0 0 0

  studente

  Jā, Rihards ir ļoooti patīkams puisis - nopietns un inteliģents, bet šovam viņš nebija īsti piemērots. Domāju, ka Rihards savā dzīvē vēl izdarīs daudz labu lietu un sasniegs tos mērķus, kurus pats sev izvirzīs. Bet par vaļīgajiem tekstiem, tur nu es piekrītu par visiem 100%! Arī man tas ir apnicis. Un tie, kuri skatās šovu, zina no kuras puses "vējš pūš". Lai gan jāsaka tā - man, personīgi, nav pieņemama ne tikai skaļā klaigāšana (paldies Dievam, vismaz ar rupjībām šobrīd ir piebremzēts), bet arī vaļīgā, netaktiskā uzvedība. Iespējams, ka cilvēks pats to nemaz neapjauš un nesaprot.
 • smukā
  0 0 0

  smukā

  Smuko Ričiņu izbalsoja, tas slikti...
  Visi redzēja, ka viņš ar laiku kļūs nopietns konkurents. Viņš bija nopietns un nebārstīja stulbi vaļīgus textus, kas tur tagad viņiem tā kā modes lieta. Kauns klausīties! It īpaši to cietumnieku!
  Viss, es vairs neskatos un nebalsoju!
 • BABA

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl