Reiters: Šovs ir skola, ko par nekādu naudu nevar apmeklēt!

Komentāri
Reiters: Šovs ir skola, ko par nekādu naudu nevar apmeklēt!
Foto: Toms Norde

Visa šova laikā topošajām TV personībām bijusi unikāla iespēja tikties ar pieredzes bagātiem, dzīves gudriem un profesionāliem TV, radio, mediju ekspertiem, aktieriem, mūziķiem, fotogrāfiem, māksliniekiem un producentiem, režisoriem, horeogrāfiem un runas pasniedzēju. Dalībniekiem bijusi iespēja uzklausīt viņu padomus un ieteikumus. Mācīties un pilnveidoties šo cilvēku gudrībā. Vakardienas viesis šovā bija radio personība un televīzijas raidījuma Bez Tabu vadītājs Egons Reiters. Arī viņš ar jaunajiem talantiem dalījās pieredzē par darbu radio un televīzijā.

Egons Reiters ieteica jaunajiem talantiem savu iegūto popularitāti likt lietā un izmantot dzīves mestās iespējas: “Tā ātrā popularitāte mazliet palīdz. Es pats esmu tāds “underground” čalis, un man liekas, ka popularitāte ir blakne tam, ka atrodies uz skatuves un dari to, kas cilvēkam patīk. Popularitātes dēļ cilvēks var nedaudz sajukt prātā. Un tā var arī traucēt. Tāpēc ir labi, ja tad, kad esi uz skatuves, tevi pazīst, bet, kad izej ārā, tad esi parasts cilvēks.” Reiters teica, ka šovs ir skola, kuru jaunieši ne par kādu naudu nevarētu apmeklēt. Tā ir vieta, kurā tiek iegūtas zināšanas un pieredze.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Egons atklāja, ka nedaudz pasekojis līdzi topošo TV Zvaigžņu gaitām šovā, tāpēc viņam bija arī daži padomi.

“Ja lamājies, tev TV vietas nav. Tas nenozīmē, ka jābūt pilnīgi sterilam.”

“Vienalga, ko jūs darāt, vajag sevi ielikt tajā lietā.”

“Kameru bieds pastāv visiem jaunajiem TV raidījumu vadītājiem, bet jums nevajadzētu mainīties. Tikai ieslēgtas kameras un grims. Tāpēc labāk savu tēlu izvēlēties pēc iespējas tuvāku sev, jo melus uzreiz jūt.”

Egons Reiters TV Zvaigznēm ieteica ceļot un neko nedarīt tikai darīšanas pēc. Viņš atklāja, ka viņam ir paveicies, visu dzīvi strādājot darbu, kas patīk, un to novēlēja arī šova dalībniekiem.

Šovakar šovā TV Zvaigzne aso jautājumu vakars. Vai savu jautājumu jau esi sagatavojis?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl