Pirms superfināla spēli pamet Džokers un Toretto

Komentāri
Pirms superfināla spēli pamet Džokers un Toretto
Toms Norde

Tikai pirms mirkļa tika atklāta pēdējā realitātes šova TV Zvaigzne tiešraide, kuras laikā skatītājiem būs iespēja balsot un noteikt, kurš uzvarēs cīņā par galveno balvu – iespēju vadīt Latvijas Mūzikas gada balvas 2014 dienasgrāmatas Kanālā 2 un TV Play mājaslapā.

Taču tikai pāris sekundes, pirms izšķirošā fināla, pasniedzējas – horeogrāfe Inga Raudinga, kustību un aktiermeistarības pasniedzēja Raimonda Vazdika un runas pasniedzēja Apeles kundze, kuras visa šova laikā bijušas kopā ar TV zvaigznēm pieņēma lēmumu un par vājākajiem finālistiem tika atzīti Džokers un Toretto. Viņi pievienojās jau izbalsotajiem dalībniekiem un superfinālā necīnīsies.

“Man bija prieks šeit būt. Es esmu ieguvis pieredzi. Nekas nebeidzas un ārā es nodarbošos ar mūziku, rakstīsim dziesmas. Paldies visiem par atbalstu.” teica Džokers.

Taču Toretto, kurš šovā bijis kopš pirmās dienas bija lakonisks un teica: “Paldies.”

Aldis, [Ex] da Bass, Juris, Linda, Marta un Neimanis gaida tieši Jūsu atbalstu, skatītāji. Kurš uzvarēs noskaidrosim, jau pēc pāris stundām.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl