3 komentāri

2. Ceturtā vieta – Ieva Adamss “noēd” Džeimsu bez sāls

2/6

Jāpiebilst, ka aiz strīpas palika tādas izdarības kā pirmais “sekss” šovā, draudi Lindai no Edgara Toretto draugiem, Juris (pirmo reizi) pīpē šova dušās, Dārtas regulārās asaras pēc izbalsošanām, kāzas šovā u.c. Daudz kas piedzīvots, ir daudz, ko atcerēties. Skatītājiem ir visas iespējas komentāros ierakstīt savu versiju par topu vai notikumu, kuram noteikti vajadzētu iekļūt!

Piektā vieta – Džokera monoizrāde jeb nakts deja apakšbiksēs

Domājams, šeit komentāri lieki. Jāatgādina tikai tas, ka pašā pirmajā naktī šova telpās šis jauneklis, pēc alkohola lietošanas, tualetē pavadīja ilgāk laikā, nekā visi pārējie, bet jau nākamajā sekoja šis uznāciens. 

2. Ceturtā vieta – Ieva Adamss “noēd” Džeimsu bez sāls

2/6
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

 • uk-skatas
 • uk-skatas
  0 0 0

  uk-skatas

  Pretiga bij dzo deja,fu,butu kaunejies,kad nedzera ne varda nevareja parsplaut par lupu,ka sadzeras,kruto metaja,pretigi... wsp man vins nepatika,nemak teik.punktu pielikt,smuki veidot teikumus un sakarigi izteikties. Butu nsvis stridejies pretim Apales kundzes nodarbibas,bet nemis vera ko vina teica,bet neee,vieglāk par visu uzmest lupu un domat,ka i baigi gudrais..... ka cikveks labs, bet bez jebkada talanta,jo repo tot ka Ozols,nepatik......
 • fdssd
  0 0 0

  fdssd

  Vai tad tas bija vienīgais skūpsts? Vai tad Linda arī Juri ar nelaizījās?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl