Pirmā izgāšanās šovā TV Zvaigzne

5 komentāri
Pirmā izgāšanās šovā TV Zvaigzne
Foto: Toms Norde

Pirmais pusdienu šova pārbaudījums,  improvizācijas par tēmu atklāja, ka jaunie TV šova cīnītāji par sevi tīksminās vairāk kā par to, ar ko spētu aizraut skatītājus. Savstarpējā sadarbība – nulle.

Pirmais tandēms Jaroslavs un Edgars. Viņu improvizācijas tēma ”Trakā pasaule”, kuru topošās TV Zvaigznes redz diezgan jautrās krāsās. Lai arī Edgars bija pārliecināts, ka ar uzdevumu tika galā labi, abi jaunekļi saņēma diezgan bargu viszinošās Balss kritiku. ”Sieviešu ziņas” Jura un Elīnas interpretācijā pārvērtās par nepārtrauktu koķetēšanu savā starpā. Balstiņa atzinīgi novērtēja Dzintara un Martas sniegumu par tēmu ”Dabas takas”. Ar uzdevumu lieliski tika galā arī Kristīne un Bass, prezentējot ”Dzīvnieku pasaules ziņas”. Dārtas nervi pārbaudījumu neizturēja, jo pildspalvas klikšķi bija skaļāki par improvizācijas etīdi ”Pusaudžu problēmas”. Egii un Jamess savas kļūdas saprata, tiklīdz bija atvēruši muti. Rezumējums – nebija smieklīgi. Taču ar apņēmību mācīties arī ir pietiekoši. Vismaz pirmajai dienai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saņēmuši padomus un kritiku no Balstiņas, šova dalībnieki ķērās pie pusdienu gatavošanas, taču to, vai dzirdētais nebūs apēdies kopā ar tītara gaļu, redzēsim jau pavisam drīz.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl