Pikanto sarunu vakars kopā ar Ritu Lasmani

3 komentāri
Pikanto sarunu vakars kopā ar Ritu Lasmani
Toms Norde

Sestdien šovā TV Zvaigzne ciemojās attiecību speciāliste Rita Lasmane, kura dalījās savā darba pieredzē. Rita Lasmane visplašāk auditorijai zināma kā pirmā publiciste, kas Latvijā izdevusi erotisko žurnālu ”Princese”. Šova dalībnieks Edgars uzreiz pēc tiešraides atzina, ka attiecību speciāliste ir etalons dalībnieka dzīvē, jo tieši Edgars vēlas vadīt atklātu pikanta satura raidījumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sarunas sākumā Rita Lasmane izklāstīja dalībniekiem, kā veidot attiecības ar šova skatītājiem, cik daudz ir atļauts ļauties koķetērijai, kā pareizi paust viedokli un skaidri izteikties kameras priekšā.

“Skatītājiem patīk, ka koķetē. Tad viņi atslābst un spēj uztvert jebko,” teic Rita. Savukārt šova stiprajam dzimumam seksa speciāliste ieteica būt devīgiem un vīrišķīgiem, ja grib kādu no meitenēm dabūt gultā.

Sarunas otrajā daļā Rita šova dalībniekiem izstāstīja par vīrieša un sievietes savstarpējām attiecībām. Kāpēc cilvēki šķiras, kā noteikt īsto, un kāpēc cilvēki šķiras smaržas dēļ? Lasmane atklāja, ka cilvēka smadzenes izsecina, kurš ir īstais un kurš ne. Un jau no bērnības katrs cilvēks apzināti vai neapzināti meklē ideālo partneri.

TV Zvaigznes ar lielu interesi klausījās Ritas stāstījumā un nekautrējās uzdot arī jautājumus par negribošiem vīriešiem, seksu rīta agrumā, orālo apmierināšanu un citām pikantām tēmām.

Seko līdzi notikumiem šovā TV Zvaigzne mājaslapā un uzzini pirmais visus jaunākos notikumus.

TOP komentāri

 • Kristīne
  0 0 0

  Kristīne

  Pilnībā pievienojos. Redzēju tikai fragmentu un tā kā zināju, ka intervijas publicē arī TV3play, tad nepaliku noskatīties visu :(
 • Anna
  0 0 0

  Anna

  Kad beidzot kaut kur būs pieejams šī viesa apmeklējuma video ieraksts? Ļoti gaidu, jo ieslēdzu tikai pašu beigu daļu un sapratu, ka vieslekcija ir bijusi ļoti interesanta un noderīga!
 • juris

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl