Komentāri

Pienākusi ceturtdienas izskaņa, kas nozīmē – līdz piektdienas vakaram atlicis vairs pavisam maz. Jānotur pēdējā darba diena un klāt būs arī ballītes laiks. To, kas realitātes šova TV Zvaigznes dalībniekus un skatītājus sagaida rītvakar, informācija sekos rītdien, bet šodien portāls Skaties.lv piedāvā atskatu uz iepriekšejo nedēļu.

Pagājušajā piektdienā realitātes jaunās TV zvaigznes šova telpās uzkurināja kārtīgu pirti. Jā, gāja karsti, jo ballīte risinājās Havaju stilā. Bija gan aksesuāri, gan dejas, gan kaili ķermeņi un pat pikantas ”pludmales spēlītes”. Un to visu vadīja ugunīgais Edgars Toretto un ”spridzeklītis” Santa, kas šovā atrodas tikai otro nedēļu, bet jau paspējusi iekarot gan apkārtejo, gan skatītāju simpātijas.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl