Piektdiena tiek aizvadīta Visu svēto dienas noskaņās

1 komentārs

Kad novembris jau klauvē pie durvīm, ir skaidrs, klāt ir arī tā dēvētais Helovīns jeb Visu svēto diena, kuras galvenais simbols ir ķirbis un šausmu stāsti. Arī mūsu realitātes šova TV Zvaigzne dalībnieki ķērās pie to lasīšanas. Jāatzīst, dažiem izdevās diezgan baisi.

Šajā aktivitātē piedalījās Grīšļu māsas, Neimanis un Edgars Toretto. Dārta lasīja par Balto dāmu, Neimanim tika uzdots visus nobaidīt stāstā par Rundāles pils kurinātāju, Martai bija uzdevums pēc iespējas baisāk nolasīt stāstu par kādu bagātu kungu, kurš kara laikā bija zaudējis kāju, bet ar šausminošiem smiekliem un stāstu par baltām klavierēm, kurām taustiņu vietā bija zobi, šo uzdevumu noslēdza Edgars.

TOP komentāri

  • DUDU
    0 0 0

    DUDU

    Ja NEIMANIS publiski atšūtu to pāriedomīgo Martu ////VOT TAD BŪTU ŠOVS ,viņa tač to noēstu no zemes virsas

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl