BALSO! Patriotu nedēļa: skatuves runas konkursu atklāj Linda un Juris

2 komentāri
BALSO! Patriotu nedēļa: skatuves runas konkursu atklāj Linda un Juris
Foto: Toms Norde

No šodienas portālā Skaties.lv aizsākās tematiskā nedēļa ar nosaukumu Patriotu nedēļa, kas ir par godu Latvijas novembra svētkiem – Lāčplēša dienai un Latvijas valsts proklamēšanai. Arī realitātes šovā TV Zvaigzne šīs dienas aizvadīsim latviskā noskaņā – ar skatuves runas konkursu.

Kā pirmie uzstājās Juris ar Lindu, kuriem bija jāvada arī pusdienlaika ziņas. Liepājnieks ar izbijušo skolotāju bija izvelējušies tēmu – 18. novembris un Latvija. Bet arī jūs, dārgie lasītāji un skatītāji, nepaliksit bez aktivitātes, jo tieši jūs noteiksit, kura no jaunajām TV Zvaigznēm ir vislabākais runātājs.

No šodienas līdz pat nākamajai pirmdienai (izlaižot sestdienu un svētdienu) realitātes šova TV Zvaigzne dienas cēlienā divi dalībnieki uzstāsies ar pašizvēlētu latviešu dzejnieku materiālu, un jums būs jānovērtē, kurš no viņiem ir labākais. TOP5 noteiks skatītāju balsojums, bet pašā Latvijas svētku vakarā – 18. novembrī – labākie uzstāsies vēlreiz, lai uzzinātu, kurš tad īsti ir labākais.

Šodien līdz pat rītdienas plkst. 12.00 balsojam par pirmajiem kandidātiem – Juri un Lindu – 10 ballu sistēmā, un tā atzīme, par kuru būs nobalsots visvairāk, arī tiks piešķirta attiecīgajam dalībniekam.

2 komentāri