BALSO! Patriotu nedēļa: skatuves runas konkursu atklāj Linda un Juris

2 komentāri

No šodienas portālā Skaties.lv aizsākās tematiskā nedēļa ar nosaukumu Patriotu nedēļa, kas ir par godu Latvijas novembra svētkiem – Lāčplēša dienai un Latvijas valsts proklamēšanai. Arī realitātes šovā TV Zvaigzne šīs dienas aizvadīsim latviskā noskaņā – ar skatuves runas konkursu.

Kā pirmie uzstājās Juris ar Lindu, kuriem bija jāvada arī pusdienlaika ziņas. Liepājnieks ar izbijušo skolotāju bija izvelējušies tēmu – 18. novembris un Latvija. Bet arī jūs, dārgie lasītāji un skatītāji, nepaliksit bez aktivitātes, jo tieši jūs noteiksit, kura no jaunajām TV Zvaigznēm ir vislabākais runātājs.

No šodienas līdz pat nākamajai pirmdienai (izlaižot sestdienu un svētdienu) realitātes šova TV Zvaigzne dienas cēlienā divi dalībnieki uzstāsies ar pašizvēlētu latviešu dzejnieku materiālu, un jums būs jānovērtē, kurš no viņiem ir labākais. TOP5 noteiks skatītāju balsojums, bet pašā Latvijas svētku vakarā – 18. novembrī – labākie uzstāsies vēlreiz, lai uzzinātu, kurš tad īsti ir labākais.

Šodien līdz pat rītdienas plkst. 12.00 balsojam par pirmajiem kandidātiem – Juri un Lindu – 10 ballu sistēmā, un tā atzīme, par kuru būs nobalsots visvairāk, arī tiks piešķirta attiecīgajam dalībniekam.

TOP komentāri

 • Ilze
  0 0 0

  Ilze

  Lindai ir švaki nostādīta balss un viņa nerunā ar iekšām. Vāji!!
 • studente
  0 0 0

  studente

  Varu atklāt - no puišiem mans favorīts ir Juris. Viņš ir inteliģents un atraktīvs. Turklāt, ar labu dikciju un patīkamu balsi. Neesmu arī dzirdējusi no Jura nevienu jēlību vai rupjību. Ceru, ka Juris nekļūs iedomīgs:))

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl