Pārrunu laikā Balstiņa sadusmo Lindu

2 komentāri

Vakar vēlā pēcpusdienā, kā jau ierasts, plkst. 17.00 Kanāla 2, kā arī TV Zvaigznes mājaslapas tiešraidē skatītājiem bija iespēja vērot ikdienas pārrunas jeb grēksūdzi, kur tika pārrunātas visdažādās tēmas. Viena no tām bija Lindas jaunā frizūra, kā arī otrdienas “sarunu šovs” ar Kristīni un viņas puisi, kas izbijušo skolotāju pamatīgi “uzvilka”.

Pēc šīm pārrunām Linda iznāca pie pārējiem dalībniekiem un, kā tas parasti notiek, atstāstīja jauniešiem, par ko slēgtajā telpā runāts. Viens no pirmajiem Balstiņas jautājumiem bija par jauno frizūru un to, kādu, viņasprāt, šovu tagad varētu vadīt. Par to meitene ļoti sadusmojās, jau esot ārpus pārrunu istabas, nobļāvās: “Da jebkuru, johaidī!”

TOP komentāri

  • Anita
    0 0 0

    Anita

    Biju pārsteigta, kad izlasīju Lindas vizītkarti (to izlasīju tikai vakar)Pārsteidza: 1) ka viņai ir tikai 27 gadi, jo izskatās kā sieviete ap 40 2)viņas teiktais, ka vēlas būt kā Baiba Sipeniece televīzijā, kaut ar humoru Dievs viņu nav apveltījis, tāpat viņai pietrūkst Baibas sirsnīgums, optimisms, prasme sarunāties ar otru kā ar līdzvērtīgu. Lindai Līdz Sipeniecei kā līdz vistālākai galaktikai. 3) pārsteidza, ka viņa ir pedagogs, brrr iedomājos tos nabaga bērnus ... Viņai derētu padomāt par savu uzvedību šovā, gan jau to skatās viņas bērns un bijušie audzēkņi un kolēģi. Un godīgi sakot,Linda, tā tava frizūra ir smieklīga.
  • rudens

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl