Pārīšu būšana; Santas un Džeimsa mīlas stāsts

12 komentāri
Pārīšu būšana; Santas un Džeimsa mīlas stāsts
TV Zvaigzne

Otrdienas vakarā šova “draudzīgajai” ģimenei pievienojās izskatīgā topošā žurnāliste Santa Nr. 1. Jau no pirmā brīža nevarēja nepamanīt, ka Edgaram meitene iepatikusies. Un pirmo dienu šovā Edgars un Santa Nr. 1 pavadījuši sarunās par bijušajām attiecībām.

Santa atklāja, ka reiz sagājusies ar bijušo realitātes šova TV Zvaigzne dalībnieku Džeimsu (Jamesu). Edgars teica, ka Džeimsu iepazinis kā foršu džeku, bet Santa atzinās, ka attiecībās nebija “klikšķa”. Meitene pārrunās pastāstīja, ka kopā ar Džeimsu bijusi piecus gadus, kas ir diezgan nopietns laika mērs attiecībām. Abi iepazinušies, kad Santai bija 14, bet Džeimsam 16, taču attiecības nu izirušas, un pirms divām nedēļām Santa sākusi satikties ar citu. Savam jauniegūtajam šova draugam Edgaram Santa atzinās, ka pat klusībā gribējusi apprecēties. Edgars jokojot teica, ka, iespējams, abi atkal varētu “salaist”: “Dari tā, kā tev sirds saka.” Uz ko Santa atbildējusi, ka reizēm sirds saka stulbības.

Santa Edgaram atklāja, ka viņas jaunās attiecības nav nopietnas, taču Edgars teica: “Ar manu draudzību vari rēķināties!” Edgars ir pārliecināts, ka Džeimss ārpasaulē ir greizsirdīgs. Vai viņa greizsirdībai būs pamats? Vai Edgars iecerējis Santu aplidot? Seko līdzi notikumiem šovā TV Zvaigzne mājaslapā un uzzini visu par topošo TV Zvaigžņu attiecību līkločiem.

TOP komentāri

 • zinātājs
  0 0 0

  zinātājs

  Kāda pagātnes maiņa? Facebook pati atzīmējusi, ka ir attiecībās, bet Torreto saka, ka tās neesot nopietnas :D diez vai viņas draugs tāpat domā :)
  Tā jā viņa krāpusi Džeimsu esot attiecībās vispār nav ko minēt.
  Ar tādu reputāciju iet šovā- nu tad , lai nebrīnas, ka ir ko acīmredzot daudziem teikt.
  Palasot komentārus- nevienam nav tādi. Diez vai tā ir sakritība.
 • studente
  0 0 0

  studente

  Nūūū, par Tavu otro jautājumu esmu pārsteigta. Ne es, ne mani draugi tos trīsstāvīgos nelietojam. Otrkārt, šovā ilgi nepatēlosi, pēc kāda laika patiesā būtība sprauksies ārā kā īlens no maisa. Un par to pagātni, manuprāt, ir tā - katram ir kādi grēciņi, bet ja cilvēks ir nolēmis mainīt savu dzīvi un atnācis mācīties, tad tas ir forši. Un galīgi nav forši bāzt viņam acīs viņa pagātni.
 • Alla
  0 0 0

  Alla

  Toretto lieto tristavigus vardus?!,bet kurs musdienas tadus nelieto?!:D Ja esi ienacis sova,domaju lielakaji skatitaju dalai interese,kas sis cilveks ir bijis pirms sova. Mes sova varam telot visskautko,neviens tacu neies un kameras neradis cik slikts vins ir,vai ari ar cik pargulejis/usi ir.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl