Pārīšu būšana; Santas un Džeimsa mīlas stāsts

12 komentāri
Pārīšu būšana; Santas un Džeimsa mīlas stāsts
TV Zvaigzne

Otrdienas vakarā šova “draudzīgajai” ģimenei pievienojās izskatīgā topošā žurnāliste Santa Nr. 1. Jau no pirmā brīža nevarēja nepamanīt, ka Edgaram meitene iepatikusies. Un pirmo dienu šovā Edgars un Santa Nr. 1 pavadījuši sarunās par bijušajām attiecībām.

Santa atklāja, ka reiz sagājusies ar bijušo realitātes šova TV Zvaigzne dalībnieku Džeimsu (Jamesu). Edgars teica, ka Džeimsu iepazinis kā foršu džeku, bet Santa atzinās, ka attiecībās nebija “klikšķa”. Meitene pārrunās pastāstīja, ka kopā ar Džeimsu bijusi piecus gadus, kas ir diezgan nopietns laika mērs attiecībām. Abi iepazinušies, kad Santai bija 14, bet Džeimsam 16, taču attiecības nu izirušas, un pirms divām nedēļām Santa sākusi satikties ar citu. Savam jauniegūtajam šova draugam Edgaram Santa atzinās, ka pat klusībā gribējusi apprecēties. Edgars jokojot teica, ka, iespējams, abi atkal varētu “salaist”: “Dari tā, kā tev sirds saka.” Uz ko Santa atbildējusi, ka reizēm sirds saka stulbības.

Santa Edgaram atklāja, ka viņas jaunās attiecības nav nopietnas, taču Edgars teica: “Ar manu draudzību vari rēķināties!” Edgars ir pārliecināts, ka Džeimss ārpasaulē ir greizsirdīgs. Vai viņa greizsirdībai būs pamats? Vai Edgars iecerējis Santu aplidot? Seko līdzi notikumiem šovā TV Zvaigzne mājaslapā un uzzini visu par topošo TV Zvaigžņu attiecību līkločiem.

12 komentāri