Komentāri
Par labāk sarīkoto bērnu ballīti atzinību saņem Juris, Andersons un Neimanis

Vakar vakarā šova TV Zvaigzne dalībnieku veikumu – piekto “lielo” uzdevumu (bērnu ballītes) – vērtēja divi pieredzējuši ballīšu organizatori.

Vispirms pie šova zvaigznēm ciemos bija ieradies pasākumu aģentūras Piraija event vadītājs Oskars Šļakota.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jura, Neimaņa un Andersona uzstāšanos viņš novērtēja ar 7 ballēm. Pasākumu vadītājs teica, ka būt pirmajiem vienmēr ir grūtāk, jo jāprot piesaistīt bērnu uzmanība. “Skatoties no malas, viss pozitīvi, visi ”baigi” centušies,” teica Oskars, bet kā mīnusu minēja Jura pārlieku skaļo balsi. “Kopumā uzdevums labi izpildīts, bet pie balss vajag piestrādāt.” Arī paši dalībnieki savu veikumu vērtēja no 7 līdz 10 ballēm.

Vērtējot otrās komandas uzstāšanos, Šļakota teica: “Bija labi, bet – Exi, tev sejā bija tā izteiksme – beidzot ejam prom! Un man radās sajūta, ka jūs paši izklaidējāties vairāk nekā bērni. Bet paldies par centību, gandrīz 7 nopelnīts.”

Trešās komandas priekšnesumā Oskaram pietrūka spilgtākas varoņu vizuālās ilustrācijas: “Runcis varēja būt izteiksmīgāks, un Fiona, kronīti prasījās kaut kādu. Kas tev vispār bija mugurā? Jo izskatījās, ka esi aizmirsusi tērpu.” Arī šīs komandas sniegumu Oskars novērtēja ar atzīmi – labi, tātad – 7.

“Galvenais tomēr ir tas, kā jūs vērtēja bērni un viņu vecāki. Bet jums visiem ir, uz ko tiekties,” tā Oskars Šļakota.

Taču pasākumu aģentūras Jampadracis BB pārstāve dalījās pieredzē par bērnu pasākumu vadīšanas niansēm. Viņa ieteica mācīties no savām kļūdām un pie katra pasākuma piestrādāt ar īpašu atdevi, jo paši mazākie svētku apmeklētāji ir vispatiesākā publika, turklāt viņiem šis pasākums paliks atmiņā uz ilgu laiku. Jampadracis BB komanda par vislabāko atzina pirmo priekšnesumu.

Seko līdzi notikumiem Kanālā 2 un šova mājaslapā, un jau šovakar uzzināsim, kāds būs nākamais “lielais” nedēļas pārbaudījums!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl