3 komentāri
O-ou… šodien Dienas muļķībā visus “komplimentēs” neviens cits kā Kristīne
Foto: Toms Norde

Sākot ar pagājušo nedēļu, portāls Skaties.lv sadarbībā ar Kanālu 2 uzsāk aktivitāti ar nosaukumu Dienas muļķība. Šonedēļ, iespējams, interesantākais notikums saistībā ar šo bija repa duelis starp Andersonu un jaunāko šova dalībnieku Džokeru. Šodien visiem uzspēlētus komentārus teiks Kristīne.

Šī ir aktivitāte, kurā iesaistīsim arī Tevi, skatītāj! Lai realitātes šovs TV Zvaigzne būtu vēl dzīvāks un atraktīvāks (ja tas maz ir iespējams), tieši Tu kādai no jaunajām zvaigznēm liksi no rītiem vai pusdienlaikā pastrādāt kādu ”muļķību”.

Šodien jums būs iespēja skatīt, kā šova nemīlētākā dalībniece pārējo vidū visiem pārējiem izsaka uzspēlētus komentārus visiem. Interesanti gan, kā tas beigsies…

Katru darba dienu no pulksten 9.00 līdz konkrētās dienas plkst. 23.00 (ņemot vērā nedēļas beigas, šoreiz būs izņēmums – balsojums noslēgsies tikai svētdienas vakarā) realitātes šova TV Zvaigzne mājaslapā labajā pusē atradīsi aptauju, kurā Tev, dārgais lasītāj un skatītāj, būs iespēja noteikt, kurš attiecīgi nākamajā dienā izpildīs kādu no portāla Skaties.lv uzdotajām ”Dienas muļķībām”.

Padarīsim šo šovu vēl atraktīvāku, iesaisties arī Tu un kļūsti par kādas jaunās TV Zvaigznes karjeras sākumposma daļu – liekam viņiem darīt muļķības!

TOP komentāri

 • rudens
  0 0 0

  rudens

  Stulbums! Kāpēc Viņai uzdevums visu dienu,bet citam dažas minūtes.Labprāt dzirdētu iedomīgās un augstprātīgās Dārtu vai martu izsakam citiem komplimentus
 • studente
  0 0 0

  studente

  Kāds prieks, ka Kristīne beidzot smaida! Jauki, ka pārējie šova daliibnieki izturas pret Kristīni draudzīgi.
 • fd

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl