Nobalso par labāko Can Can picas reklāmas scenāriju – Santa Nr. 1

29 komentāri
Nobalso par labāko Can Can picas reklāmas scenāriju – Santa Nr. 1
Foto: Toms Norde

Līdz piektdienas plkst. 17.00 realitātes šova TV Zvaigzne dalībniekiem sadarbībā ar Can Can picu individuāli bija jāsagatavo Can Can picas reklāmas scenārijs. Labākais iegūs tiesības filmēt Can Can picas reklāmas klipu, un to, kurš tas būs, noteiksit jūs!

Līdz pirmdienas rītam portāls Skaties.lv piedāvā iespēju uzmest aci dalībnieku sagatavotajiem scenārijiem, jo tieši jūs noteiksiet to laimīgo, kuram būs iespēja būt galvenajam komponistam, pēc kura notīm tiks izveidota realitātes šova TV Zvaigzne atbalstītāja Can Can picas reklāma.

Kā pēdējo piedāvājam apskatīt smukulītes Santas Nr. 1 scenāriju:

Tātad filmēšana notiek kādā no Can Can picērijām, sāk skanēt Can Can dance mūzika, un tad iznāk oficiantes, tērpušās košos, krāsainos tērpos, līdzīgi kā dziesmas video, bet ar Can Can firmas logotips. Oficiantes skaisti smaida un dziesmas sākumā sāk dejot arī tādas pašas kustības kā video no Cancan dziesmas, griežoties, virpuļojot utt. Un paralēli sāk nākt pie galdiņiem, apkalpot klientus. (Doma ir tāda, ka Can Can picērija ir unikāla un atšķiras no citām picērijām ar savu individuālo pieeju katram klientam, ka tie vienmēr ir laipni gaidīti, oriģināli un kreatīvi un ka tiem ir ļoti laba apkalpošana.)

Links dziesmai

29 komentāri