Nobalso par labāko CAN CAN picas reklāmas scenāriju – Neimanis

20 komentāri
Nobalso par labāko CAN CAN picas reklāmas scenāriju – Neimanis
Foto: Toms Norde

Līdz piektdienas plkst. 17.00 realitātes šova TV Zvaigzne dalībniekiem sadarbībā ar CAN CAN picu, individuāli bija jāsagatavo CAN CAN picas reklāmas scenārijs. Labākais iegūs tiesības filmēt CAN CAN picas reklāmas klipu, un to, kurš tas būs, noteiksit jūs!

Līdz pirmdienas rītam portāls Skaties.lv piedāvā iespēju uzmest aci dalībnieku sagatavotajiem scenārijiem, jo tieši jūs noteiksit to laimīgo, kuram būs iespēja būt galvenajam komponistam, pēc kura notīm tiks izveidota realitātes šova TV Zvaigzne atbalstītāja Can Can picas reklāma.

Tagad kārta pienākusi Neimanim:

Lielveikals. Lielveikala soliņš. Stilīgs hipsters ar iepirkuma maisiņu apsēžas uz soliņa. Viņš sajūt, ka ļoti gurkst vēders. Tad viņš sajūt smaržu vai kādu tuvojamies. Nāk Can Can picas pavārs ar picas kasti no Can Can picērijas, fonā skan pacilāta dramatiska mūzika. Pavāra ceļu no picērijas līdz hipsteram izkrāšņo (aranžē) 4 cilvēku orķestris (divi pūtēji, divi bundzinieki), tortes strūklakas, “slow-motion” (palēninājums).
Pavārs, nonākot pie hipstera, sniedz picas kasti, atverot to. Kastē Can Can vai jebkura pica no Can Can. Hipsters izsalcis paņem šķēlīti un nogaršo/ēd.
Atsevišķs kadrs ar picām uz galda kādā no picērijām. Picas ir skaisti saliktas un kadrā ir izkārtotas cenas vai kāds īpašais piedāvājums, šo kadru komentē aizkadra balss. (Piemēram, Visām veģetārajām picām akcija 3,99)
Beigu kadrs atkal hipsters lielveikalā. Gurkst vēders, bet šoreiz hipsters smaida un dodas uz Can Can picēriju.
Beigas.

Stāsts: CanCan pica īstajā brīdī, īstajā vietā. Jaunākās paaudzes picērija.

Šo reklāmas formu iespējams pārveidot par sēriju tipa reklāmu, izveidojot 3 sērijas uz viena sižeta pamata. Jāizvēlas 3 lokācijas (lielveikals, picērija, zem klajas debesis) un trīs varoņi katrā savs.
Lielveikalam-hipsters
Picērija-Pārītis, ģimene…
Klaja debess-tīņi…

20 komentāri