Nobalso par labāko CAN CAN picas reklāmas scenāriju – Linda

21 komentārs
Nobalso par labāko CAN CAN picas reklāmas scenāriju – Linda
Foto: Toms Norde

Līdz piektdienas plkst. 17.00 realitātes šova TV Zvaigzne dalībniekiem sadarbībā ar CAN CAN picu individuāli bija jāsagatavo CAN CAN picas reklāmas scenārijs. Labākais iegūs tiesības filmēt CAN CAN picas reklāmas klipu, un to, kurš tas būs, noteiksit jūs!

Līdz pirmdienas rītam portāls Skaties.lv piedāvā iespēju uzmest aci dalībnieku sagatavotajiem scenārijiem, jo tieši jūs noteiksit to laimīgo, kuram būs iespēja būt galvenajam komponistam, pēc kura notīm tiks izveidota realitātes šova TV Zvaigzne atbalstītāja Can Can picas reklāma.

Nākamā mūsu sarakstā ir Linda:

Darbība notiek virtuvē

Pie plīts darbojas vīrietis. Kopā ar savu mazo meitiņu gaida mammu no darba un mēģina kaut ko pagatavot ēst. Cep gaļu, bet tad meita pasauc uz citu istabu, apskatīties, ka suns sagrauzis spilvenu.  Kamēr tētis ar meitu vāc postažu – gaļa piedeg. Ko lai dara? Gribas mammai pagatavot vakariņas, bet tās ir pagalam. Tētis paķer telefonu un zvana Can can picērijai. Pasūta picu. Kamēr gaida piegādi, žigli savanda virtuvi (tā, lai izskatās, ka gatavojuši ir viņi), nosmērē degunus ar miltiem.

Picu piegādā. Tiek servēts galds, noslēpta picas kaste. No darba ierodas mamma, brīnās kādas skaistas vakariņas pagatavotas (sejā var redzēt, ka viņa saprot, ka vīrs ar meitu neko paši nav taisījuši, bet klusē). Ģimene kārtīgi paēd, mamma laimīga, tētis ar meitu piemiedz viens otram ar aci :)

Beigās parāda piegādes telefona numurus.

21 komentārs