Nobalso par labāko CAN CAN picas reklāmas scenāriju – Linda

21 komentārs
Nobalso par labāko CAN CAN picas reklāmas scenāriju – Linda
Foto: Toms Norde

Līdz piektdienas plkst. 17.00 realitātes šova TV Zvaigzne dalībniekiem sadarbībā ar CAN CAN picu individuāli bija jāsagatavo CAN CAN picas reklāmas scenārijs. Labākais iegūs tiesības filmēt CAN CAN picas reklāmas klipu, un to, kurš tas būs, noteiksit jūs!

Līdz pirmdienas rītam portāls Skaties.lv piedāvā iespēju uzmest aci dalībnieku sagatavotajiem scenārijiem, jo tieši jūs noteiksit to laimīgo, kuram būs iespēja būt galvenajam komponistam, pēc kura notīm tiks izveidota realitātes šova TV Zvaigzne atbalstītāja Can Can picas reklāma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nākamā mūsu sarakstā ir Linda:

Darbība notiek virtuvē

Pie plīts darbojas vīrietis. Kopā ar savu mazo meitiņu gaida mammu no darba un mēģina kaut ko pagatavot ēst. Cep gaļu, bet tad meita pasauc uz citu istabu, apskatīties, ka suns sagrauzis spilvenu.  Kamēr tētis ar meitu vāc postažu – gaļa piedeg. Ko lai dara? Gribas mammai pagatavot vakariņas, bet tās ir pagalam. Tētis paķer telefonu un zvana Can can picērijai. Pasūta picu. Kamēr gaida piegādi, žigli savanda virtuvi (tā, lai izskatās, ka gatavojuši ir viņi), nosmērē degunus ar miltiem.

Picu piegādā. Tiek servēts galds, noslēpta picas kaste. No darba ierodas mamma, brīnās kādas skaistas vakariņas pagatavotas (sejā var redzēt, ka viņa saprot, ka vīrs ar meitu neko paši nav taisījuši, bet klusē). Ģimene kārtīgi paēd, mamma laimīga, tētis ar meitu piemiedz viens otram ar aci :)

Beigās parāda piegādes telefona numurus.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl