Nobalso par labāko Can Can picas reklāmas scenāriju – Edgars Toretto

15 komentāri
Nobalso par labāko Can Can picas reklāmas scenāriju – Edgars Toretto
Foto: Toms Norde

Līdz piektdienas plkst. 17.00 realitātes šova TV Zvaigzne dalībniekiem sadarbībā ar Can Can picu individuāli bija jāsagatavo Can Can picas reklāmas scenārijs. Labākais iegūs tiesības filmēt Can Can picas reklāmas klipu, un to, kurš tas būs, noteiksit jūs!

Līdz pirmdienas rītam portāls Skaties.lv piedāvā iespēju uzmest aci dalībnieku sagatavotajiem scenārijiem, jo tieši jūs noteiksit to laimīgo, kuram būs iespēja būt galvenajam komponistam, pēc kura notīm tiks izveidota realitātes šova TV Zvaigzne atbalstītāja Can Can picas reklāma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā pirmo piedāvājam apskatīt Edgara Toretto scenāriju:

Nepieciešamais filmēšanai.

1. Can Can mašīna picas piegādei.
2. Picas kaste sirds formā.
3. TV Zvaigznes Edgars Toretto un Santa 1.
4. Kā arī populārs autobraucējs.

Scenārijs. Picas filmēšanas sākums ir kāda no Can Can picērijas kafejnīcām.

Ziema. Ir kādam ienācis speciāls pasūtījums. Pavārs nodot kasti kurjeram, kurš ir kāds pazīstams autosportists. Rāda. kā viņš iekāpj speciālajā Can Can kurjera mašīnā un sāk traukties pāri ielām – izbrauc cauri sastrēgumiem, kā viņš iedod “ručkā” un “ieiet”pagriezienā, pabrauc garām policistiem un radars rāda Can Can logo, iebrauc šķērsielā, tuvojās mājai. Sportists izkāpj ārā. Tā ir daudzstāvu māja, kurā nestrādā lifts.
Viņš traucas pa trepēm , pieskrien pie durvīm 8. stāvā un zvana pie durvīm. Tur durvis atver Edgars un Santa: “Jums ir īpašs pasūtījums!” Un dod Can Can picas kasti sirds formā, kur atverot ir sirds pica un maza lapiņa. Uz lapiņas rakstīts – no sirds uz sirdi, labu apetīti!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl