Nobalso par labāko Can Can picas reklāmas scenāriju – Dārta

59 komentāri
Nobalso par labāko Can Can picas reklāmas scenāriju – Dārta
Foto: Toms Norde

Līdz piektdienas plkst. 17.00 realitātes šova TV Zvaigzne dalībniekiem sadarbībā ar CAN CAN picu, individuāli bija jāsagatavo CAN CAN picas reklāmas scenārijs. Labākais iegūs tiesības filmēt CAN CAN picas reklāmas klipu, un to, kurš tas būs, noteiksit jūs!

Līdz pirmdienas rītam portāls Skaties.lv piedāvā iespēju uzmest aci dalībnieku sagatavotajiem scenārijiem, jo tieši jūs noteiksiet to laimīgo, kuram būs iespēja būt galvenajam komponistam, pēc kura notīm tiks izveidota realitātes šova TV Zvaigzne atbalstītāja Can Can picas reklāma.

Un ko Dārta mums ir sagatavojusi?

Vakars. Rāda māju no ārpuses, lēni krīt sniegs. Sāk rādīt logu, kurā var redzēt Ziemassvētku ballīti. (Skats pāriet uz iekštelpām.) Iekštelpās norisinās ballīte, visi līksmo, bet pie kamīna sēž meitene, kura ir nedaudz saskumusi. Apkārtējiem ir jautri un visi pavada laiku patīkami. Tikmēr meitene nevar saprast, kas par lietu un saskumusi turpina sēdēt pie kamīna, līdz viņai apnīk un viņa dodas līdz viesistabai, kur uz galda viņa pamana Can Can picu, ar kuru visi gardi mielojās. Viņa paņem gabaliņu šīs picas, nogaršo un uzreiz kļūst labāk. Fonā skan pozitīva svētku mūzika, telpa kļūst gaišāka. Meitene noliek picu atpakaļ uz šķīvja, un atkal viss paliek drūmi. Nesaprazdama, kas notiek, viņa vēlreiz paņem picu, to nogaršo un atkal visa apkārtējā gaisotne un cilvēki paliek labāki, pozitīvāki. Viņa saprot, ka pica ir tā, kas visu padara labāku. Visi turpina ballēties, kadrs attālinās un izdziest.
Can Can kopā ar Tevi!

59 komentāri