Nobalso par labāko Can Can picas reklāmas scenāriju – Dārta

59 komentāri
Nobalso par labāko Can Can picas reklāmas scenāriju – Dārta
Foto: Toms Norde

Līdz piektdienas plkst. 17.00 realitātes šova TV Zvaigzne dalībniekiem sadarbībā ar CAN CAN picu, individuāli bija jāsagatavo CAN CAN picas reklāmas scenārijs. Labākais iegūs tiesības filmēt CAN CAN picas reklāmas klipu, un to, kurš tas būs, noteiksit jūs!

Līdz pirmdienas rītam portāls Skaties.lv piedāvā iespēju uzmest aci dalībnieku sagatavotajiem scenārijiem, jo tieši jūs noteiksiet to laimīgo, kuram būs iespēja būt galvenajam komponistam, pēc kura notīm tiks izveidota realitātes šova TV Zvaigzne atbalstītāja Can Can picas reklāma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Un ko Dārta mums ir sagatavojusi?

Vakars. Rāda māju no ārpuses, lēni krīt sniegs. Sāk rādīt logu, kurā var redzēt Ziemassvētku ballīti. (Skats pāriet uz iekštelpām.) Iekštelpās norisinās ballīte, visi līksmo, bet pie kamīna sēž meitene, kura ir nedaudz saskumusi. Apkārtējiem ir jautri un visi pavada laiku patīkami. Tikmēr meitene nevar saprast, kas par lietu un saskumusi turpina sēdēt pie kamīna, līdz viņai apnīk un viņa dodas līdz viesistabai, kur uz galda viņa pamana Can Can picu, ar kuru visi gardi mielojās. Viņa paņem gabaliņu šīs picas, nogaršo un uzreiz kļūst labāk. Fonā skan pozitīva svētku mūzika, telpa kļūst gaišāka. Meitene noliek picu atpakaļ uz šķīvja, un atkal viss paliek drūmi. Nesaprazdama, kas notiek, viņa vēlreiz paņem picu, to nogaršo un atkal visa apkārtējā gaisotne un cilvēki paliek labāki, pozitīvāki. Viņa saprot, ka pica ir tā, kas visu padara labāku. Visi turpina ballēties, kadrs attālinās un izdziest.
Can Can kopā ar Tevi!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl